Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 8d. 00:07

Miuziklas „Čerai“ užbūrė Panevėžio publiką (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Panevėžio muzikiniame teatre buvo pristatytas mistiškas miuziklas – popmisterija „Čerai“.

Šeštadienio vakarą Panevėžio muzikiniame teatre buvo pristatytas mistiškas miuziklas – popmisterija „Čerai“. Pirmiausia, žemaitiškai nesuprantantiems reikia paaiškinti, kad šis pavadinimas reiškia kerus, kurie muzikle yra kertinis akmuo visiems popmisterijoje vykstantiems įvykiams.

Pagrindinis miuziklo veikėjas – Bernas, kuris susižavi Raganos kerais, patenka į klastingųjų velnių ir pačios Raganos paspęstus spąstus. Laumė išduoda Bernui paslaptį, kaip pražudyti Raganą, už pasižadėjimą likti su ja. Tačiau Bernas pabėga, todėl Laumė pasitelkusi į pagalbą velnius ir išmintingąją Velnio Babą pagauna gaidį, kurio dėka, piktadariams pavyksta sugauti Berną. Tačiau gaidys išsilaisvina ir auštant užgieda. Tuomet visos šmėklos išsilaksto, o Bernas pabunda iš sapno. Taip trumpai būtų galima pristatyti miuziklo siužetą.

Miuziklui paslaptingumo suteikia Panevėžio muzikinio teatro orkestro garsai, „Draugiškų projektų“ artistai, įmantrus atlikėjų įvaizdis bei mistiški šokėjų judesiai.

Pagrindinį – Berno – vaidmenį atliko operos solistas Egidijus Bavikinas, vieną spalvingesnių vakaro personažų Velnio Babą suvaidino LNK žinių vedėja Asta Dudurytė, Raganos vaidmenį atliko Vilija Mažintaitė, Laumės – Ieva Rasimaitė.

Popmisterijai libretą pagal lietuvių liaudies sakmių ir pasakų motyvus parašė Ieva Rasimaitė. Kompozitorė Vilija Mažintaitė miuziklui sukūrė magišką muziką. Spektaklio kūrimui vadovavo choreografas ir režisierius Andrius Pulkaunininkas, o orkestrui dirigavo Panevėžio muzikinio teatro vadovas ir dirigentas Vidmantas Kapučinskas.

Miuziklo pabaigoje skambėjo žiūrovų ovacijos, publika šaukė: „Bravo!“. Panevėžiečiai ir miesto svečiai miuziklu liko sužavėti ir tikėjosi sulaukti dar ne vieno tokio išradingo ir paslaptingo pasirodymo Panevėžio scenoje.

Nuotraukos: Tomo Tumalovičiaus, Gedmanto Kropio ir Gretos Oficerovaitės

Temos: 1 Miuziklas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt