Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Miuziklas „Čerai“ užbūrė Panevėžio publiką (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Panevėžio muzikiniame teatre buvo pristatytas mistiškas miuziklas – popmisterija „Čerai“.

Šeštadienio vakarą Panevėžio muzikiniame teatre buvo pristatytas mistiškas miuziklas – popmisterija „Čerai“. Pirmiausia, žemaitiškai nesuprantantiems reikia paaiškinti, kad šis pavadinimas reiškia kerus, kurie muzikle yra kertinis akmuo visiems popmisterijoje vykstantiems įvykiams.

Pagrindinis miuziklo veikėjas – Bernas, kuris susižavi Raganos kerais, patenka į klastingųjų velnių ir pačios Raganos paspęstus spąstus. Laumė išduoda Bernui paslaptį, kaip pražudyti Raganą, už pasižadėjimą likti su ja. Tačiau Bernas pabėga, todėl Laumė pasitelkusi į pagalbą velnius ir išmintingąją Velnio Babą pagauna gaidį, kurio dėka, piktadariams pavyksta sugauti Berną. Tačiau gaidys išsilaisvina ir auštant užgieda. Tuomet visos šmėklos išsilaksto, o Bernas pabunda iš sapno. Taip trumpai būtų galima pristatyti miuziklo siužetą.

Miuziklui paslaptingumo suteikia Panevėžio muzikinio teatro orkestro garsai, „Draugiškų projektų“ artistai, įmantrus atlikėjų įvaizdis bei mistiški šokėjų judesiai.

Pagrindinį – Berno – vaidmenį atliko operos solistas Egidijus Bavikinas, vieną spalvingesnių vakaro personažų Velnio Babą suvaidino LNK žinių vedėja Asta Dudurytė, Raganos vaidmenį atliko Vilija Mažintaitė, Laumės – Ieva Rasimaitė.

Popmisterijai libretą pagal lietuvių liaudies sakmių ir pasakų motyvus parašė Ieva Rasimaitė. Kompozitorė Vilija Mažintaitė miuziklui sukūrė magišką muziką. Spektaklio kūrimui vadovavo choreografas ir režisierius Andrius Pulkaunininkas, o orkestrui dirigavo Panevėžio muzikinio teatro vadovas ir dirigentas Vidmantas Kapučinskas.

Miuziklo pabaigoje skambėjo žiūrovų ovacijos, publika šaukė: „Bravo!“. Panevėžiečiai ir miesto svečiai miuziklu liko sužavėti ir tikėjosi sulaukti dar ne vieno tokio išradingo ir paslaptingo pasirodymo Panevėžio scenoje.

Nuotraukos: Tomo Tumalovičiaus, Gedmanto Kropio ir Gretos Oficerovaitės

Komentarai
Temos Miuziklas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt