Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 20d. 12:27

Moksleiviai kviečiami kurti verslumo projektus ir dalyvauti stovykloje (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Dešimtyje Lietuvos mokyklų diegiama nauja verslumo ugdymo programa „TOC for Education“ kviečia moksleivius burti komandas ir kurti verslo planus bei laimėti galimybę dalyvauti vasaros verslumo stovykloje.

Dešimtyje Lietuvos mokyklų diegiama nauja verslumo ugdymo programa „TOC for Education“ kviečia moksleivius burti komandas ir kurti verslo planus bei laimėti galimybę dalyvauti vasaros verslumo stovykloje.

Konkurso metu dešimties projekto partnerių mokyklų atstovai: mokiniai, mokytojai, tėvai ir jaunimo organizacijų nariai, yra raginami susiburti į ne daugiau kaip 7 asmenų komandas ir parengti verslumo projektą. Komanda, norinti dalyvauti verslumo projektų konkurse iki 2012 m. balandžio 15 d. turi užsiregistruoti svetainėje ir patalpinti joje savo verslo planą.

Geriausius projektus parengusios komandos bus pakviestos dalyvauti penkių dienų vasaros verslumo stovykloje, kuri vyks 2012 m. birželio mėnesį. Verslumo projektų reitingai bus paskelbti 2012 m. balandžio 15-30 d.

„Specialiai tam atrinkta „TOC for Education” ekspertų komisija ne tik vertins jau paruoštus verslo planus, bet ir padės tobulinti dalyvių sumanymus bei atsakys į kasdienius ir netikėtus verslo aplinkos klausimus”, – kalba Vilniaus miesto ir apskrities verslo darbdavių konfederacijos prezidentas prof. Rimvydas Jasinavičius.

Komisiją sudaro: Prof. Rimvydas Jasinavičius (Vilniaus miesto ir apskrities verslininkų darbdavių konfederacijos prezidentas), konsultuojantis „TOC for Education” metodikos taikymo, asmeninių finansų valdymo, verslumo ugdymo klausimais, Božena Ruselevič (VšĮ „Kitas variantas”), konsultuojanti projektų idėjų generavimo, projektų valdymo, veiklos planavimo ir organizavimo, komandos formavimo, jaunimo iniciatyvų plėtojimo klausimais, Irina Šeršniova (VšĮ „Utenos verslo informacijos centras“), konsultuojanti  strateginio planavimo, konkurencinių pranašumų paieškos, veiklos planavimo bei organizavimo, finansavimo šaltinių paieškos ir kitais su verslininkyste susijusiais klausimais ir Rita Ilgūnienė (Lietuvos edukologijos universitetas), konsultuojanti metodiniais verslo plano rengimo, verslo organizavimo, socialinės pedagogikos klausimais.

Verslumo projektų konkursas vykdomas įgyvendinant projektą „“TOC for education“ metodikos taikymas bendrojo lavinimo mokyklos bendruomenėms per netradicines ugdymo formas“ finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis.

Detalesnė informacija apie projektą ir konkurso sąlygas teikiama čia.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt