TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Moksleiviai kviečiami pabūti VDU studentais

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Dažnas abiturientas, kuriam liko vos keletas mėnesių iki baigiamųjų egzaminų, nėra tvirtai apsisprendęs, ką norėtų studijuoti. Neretai studijų programa pasirenkama gerai neįsigilinus į jos turinį bei neapgalvojus būsimų perspektyvų darbinantis.

Dažnas abiturientas, kuriam liko vos keletas mėnesių iki baigiamųjų egzaminų, nėra tvirtai apsisprendęs, ką norėtų studijuoti. Neretai studijų programa pasirenkama gerai neįsigilinus į jos turinį bei neapgalvojus būsimų perspektyvų darbinantis. Siekdami, kad abiturientai tikslingai ir apgalvotai rinktųsi studijas, kviečiame savaitei tapti  Vytauto Didžiojo Universiteto studentu ir taip geriau susipažinti su studijų programomis, universitetu bei studentišku gyvenimu.

„Moksleivi, pabūk studentu!“ – pirmą kartą Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės ir Vytauto Didžiojo universiteto organizuojamas projektas. Tai puiki galimybė moksleiviams (10 -12 klasių) iš visos Lietuvos susipažinti su aukštuoju mokslu „iš arčiau“. Projekto trukmė moksleiviui – 1 savaitė, kurios metu moksleiviai lankys paskaitas kartu su studentais, taip turėdami galimybę įvertinti studijų kokybę, bendrabučius; susipažinti su universitetu, jo istorija. Moksleiviai turės ir mentorius – žmones, kurie padės susigaudyti universiteto erdvėje bei atsakys į kilusius klausimus. Projektas bus vykdomas 3 savaites – vasario 6-10; 13-17 bei 20-24 dienomis. Projekto metu dalyviams bus skiriami dienpinigiai, o ne Kaune gyvenančius moksleivius, esant reikalui, apgyvendinsime.

Moksleiviai į šį projektą kviečiami registruotis patys iki sausio 31 dienos, pasirinkdami vieną iš 3 savaičių bei pateikdami reikalingą informaciją el.paštu Aleksandras.Lipatovas@fc.vdu.lt .

Reikalinga informacija registracijai: 1.    Vardas, pavardė; 2.    Kontaktinis telefono nr. bei el.paštas 3.    Mokykla; 4.    Miestas; 5.    Dominanti studijų programa (galimas ir mišrus pobūdis); 6.    Ar galėsite projektui skirti visą dieną (nuo ryto), ar galėtumėte dalyvauti tik po pamokų; 7.    Pasirinkta projekto savaitė.

Moksleiviai, kurie dalyvaus projekte, bus tikslingai atrenkami atsižvelgiant į  jų pažangumą, pokalbio metu su organizatoriais išreikštą motyvaciją. Taip pat bus vertinama aktyvi užklasinė veikla, mokyklų mokytojų, auklėtojų ir socialinių pedagogų nuomonė apie kandidatus.

Kilus klausimamas, kreipkitės el.paštu: Aleksandras.Lipatovas@fc.vdu.lt .

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt