Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Murkiantys gražuoliai šildys šiauliečių ir miesto svečių širdis!

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

2011 m. lapkričio 26-27 dienomis Šiauliuose, prekybos centre „Bruklinas", klubas „Top Miau" organizuoja Tarptautinę kačių parodą. Nors klubas pradėjo veiklą tik šiais metais, tai jau antroji jo organizuojama Tarptautinė kačių paroda.

2011 m. lapkričio 26-27 dienomis Šiauliuose, prekybos centre „Bruklinas", klubas „Top Miau" organizuoja Tarptautinę kačių parodą. Nors klubas pradėjo veiklą tik šiais metais, tai jau antroji jo organizuojama Tarptautinė kačių paroda.

Parodos lankytojai galės pamatyti daugiau kaip 160 įvairiausių kačių veislių atstovus. Savininkai pristatys Britų trumpaplaukius, Meino meškėnus, Kanados sfinksus, Škotų nulėpausius ir stačiausius, Persus ir Egzotus bei dar mažai žinomų Seišelio, Selkirk Reksų, Devon Reksų, Bengalijos bei retų Lietuvoje Norvegijos miškinių veislių kates. Lankytojai turės galimybę ne tik iš arti pamatyti, susipažinti su skirtingų veislių katėmis, bet ir pabendrauti su jų šeimininkais, sužinoti apie auginimo sąlygas, išskirtines katinų charakterio savybes, o gal net ir įsigyti patikusį kačiuką.

Parodoje specialių veislių šou metu bus renkamos geriausi Persų ir Egzotų bei Kanados Sfinksų veislių atstovai. Abiejų dienų pabaigoje katės varžysis dėl prestižinio geriausios parodos katės apdovanojimo. Parodos dalyviams tai atsakingas parodos finalas, o žiūrovams nuostabus reginys - geriausių kačių paradas!

Kačių parodos yra labai svarbios kiekvienam veisėjui. Parodose teisėjauja iš įvairių pasaulio šalių teisėjai, kurių užduotis - įvertinti, kiek katės atitinka veislės standartą. Veisėjams šie įvertinimai yra svarbūs, nes tik atitinkančios veislės reikalavimus katės gali būti naudojamos veisime ir susilaukti palikuonių. Parodose teisėjai katėms suteikia įvertinimus, jų pagrindu klubai išduoda titulus patvirtinančius sertifikatus. Priešingai nuo šunų parodų, katėms nereikia atlikti jokių užduočių ar paklusti komandoms, tačiau katės būdas ir temperamentas yra ne mažiau svarbūs nei jos eksterjeras. Agresyvią katę teisėjas turi teisę diskvalifikuoti ir nesuteikti jai įvertinimo.

Klubas siekia ne tik populiarinti grynaveisles kates, bet ir propaguoti atsakingą kačių auginimą bei atkreipti dėmesį į aktualias šių dienų problemas, šviesti visuomenę ir skatinti atsakingą požiūrį į gyvūnų auginimą bei veisimą. Parodoje taip pat dalyvaus ir savo globotinius pristatys Lietuvos gyvūnų globos draugijos Šiaulių skyrius.

Žiūrovai laukiami Prekybos centre „Bruklinas" lapkričio 26 d. (šeštadienį) nuo 10 iki 18 val., lapkričio 27 d. (sekmadienį) nuo 10 iki 16 val.

Trumpai apie Klubą „Top Miau"

Klubas „Top Miau" yra jaunas, įsikūręs tik šiemet, tačiau jau priklauso Pasaulinei Kačių Federacijai (WCF). Klubo veikla apima parodų, seminarų ir mokymų veisėjams organizavimą, veislynų registraciją, grynaveislių kačiukų kilmės dokumentų ir kačių titulų sertifikatų išdavimą. Bendradarbiaudamas su Royal Canin ir Žvėryno veterinarijos gydykla, jau surengė du seminarus kačių veisėjams bei pristatė Meino meškėnų veislės kates vienoje iš Vilniaus mokyklų.

Klubo „Top Miau" nariu gali tapti juridiniai arba 18 metų sulaukę veiksnūs fiziniai asmenys, besidomintys katėmis.  Papildomą informaciją galima rasti Klubo „Top Miau" internetinėje svetainėje.

Komentarai
Temos Širdis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt