TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Muzika ir vaikų šypsenos sušildė kauniečių širdis (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos „Caritas“ Kauno rotušėje surengė labdaros koncertą, skirtą paminėti Tarptautinei šeimos dienai bei paremti skurstančias kauniečių šeimas..

Gegužės 12 dieną Lietuvos „Caritas“ Kauno rotušėje surengė labdaros koncertą, skirtą paminėti Tarptautinei šeimos dienai bei paremti skurstančias kauniečių šeimas. Šventės dalyvių širdis sušildė  žinomų Lietuvos atlikėjų – Merūno, Liudo Mikalausko bei elektriniais smuikais griežiančių „Electric ladies“ merginų pasirodymai.

Tarp renginio dalyvių buvo Kauno miesto meras Rimantas Mikaitis, Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius, Seimo nariai Rimantas Jonas Dagys, Arimantas Dumčius, Rytas Kupčinskas, Auksutė Ramanauskaitė – Skokauskienė. Renginį vedė Kauno rotušės ceremonmeisteris Kęstutis Ignatavičius.

„ Žmonės turi užjausti vienas kitą, būti šalia, padėti. Tai svarbu ne tik žmogui, bet ir valstybei, kurios pareiga pasirūpinti vargstančiaisiais. Nevyriausybinės organizacijos  savo iniciatyvomis ir vykdomais projektais padeda valstybei vykdyti šią svarbią misiją. Lietuvos „Caritas“, siekdamas įtvirtinti socialinį teisingumą visuomenėje, bendradarbiauja su valstybės, socialinės rūpybos ir NVO struktūromis, tarptautiniu Caritas tinklu, ES ir kitų šalių socialinės veiklos fondais“, - sveikindamas susirinkusius sakė Lietuvos Caritas generalinis direktorius kun. Robertas Grigas. 

Muzikinio vakaro metu buvo pristatyta „Caritas“ veikla Lietuvoje, kuri pagrįsta  Katalikų Bažnyčios socialiniu mokymu ir  savanorystės idėja. 

„Dėkojame visiems „Caritas“ bičiuliams, kurie materialiai ir savanorišku darbu prisideda, kad organizacija gyvuotų ir toliau vykdytų savo gailestingumo misiją“, - renginio pabaigoje sakė kun. R. Grigas.

Renginio metu surinktos lėšos bus skirtos padėti daugiavaikėms šeimoms įsigyti būtiniausių dalykų vaikams.

Lietuvos „Caritas“ savo veiklą vykdo jau 22 metai. Šiuo metu vykdomi projektai apima slaugą ir globą namuose, vaikų dienos centrų steigimą ir išlaikymą, pagalbą nukentėjusiosioms nuo prekybos žmonėmis, savanorių mokymą ir kitą socialinę karitatyvinę veiklą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt