Dabar populiaru
Publikuota: 2010 lapkričio 30d. 18:51

„Muzikinės žiemos pasakos“ turas po Lietuvą (video)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Ilgais žiemos vakarais mums, kažkada mažiems žmogučiams, pasakas sekdavo mūsų tėveliai ir seneliai. Šiomis dienomis kuriamos pasakos būna skirtos ne tik vaikams.

Ilgais žiemos vakarais mums, kažkada mažiems žmogučiams, pasakas sekdavo mūsų tėveliai ir seneliai. Tos pasakos mums atrodė tik gražios, išgalvotos istorijos. Tačiau ar užaugę mes supratome, kad kiekvienoje pasakoje slypi nemaža dalis tikro gyvenimo. Kad piktoji ragana ar šaltoji Sniego karalienė neretai yra labai panašios į uošves ar anytas. O princo pabučiuotos varlės tampa barakudomis. Jau nekalbant apie sirenas, kurios ir šiandien būriuojasi pulkais, siekdamos nuvilioti kažkieno mylimus vyrus.

Ir šiomis dienomis vis dar kuriamos pasakos. Tik jos būna skirtos ne vien vaikams.

Gruodžio 12 d., Vilniuje, klube „New York“, gruodžio 25 d. laisvalaikio namuose „Nautilus“, o gruodžio 26 d. Kėdainiuose, kultūros namuose, bus papasakota „Muzikinė žiemos pasaka“. Jos pagrindinis leitmotyvas – viską nugalinti meilė. Gražiausias meilės arijas Jums atliks Ruslanas Kirilkinas ir Vilmina Navickaitė, Vladas Kovaliovas. Pasaką spalvins gražiausi baleto šokiai, pasakiškos dekoracijos ir nepakartojami kostiumai. Pasaką režisuoja Vygantas Kazlauskas ir Jurgita Minderytė. Linksmumo spektakliui suteiks bei apie jį pasakos Gaudentas Janušas. Fortepijonu skambins Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro koncertmeisterė Julija Antonova. Visą pasaką gyvais smėlio piešiniais iliustruos projekto sumanytoja ir smėlio menininkė Jurgita Minderytė.

„Kad ir kiek būtų kliūčių mūsų gyvenime, meilė, jei ji yra tikra, nugali visus sunkumus“, –sako J.Minderytė ir kviečia visus pasigrožėti „Muzikine žiemos pasaka“.

Visi kūriniai bus atliekami tik gyvai. Išankstiniai bilietai jau prekyboje, juos platina „Bilietai.lt“.

VIDEO:
Temos: 1 Žiema
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt