Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 19d. 15:42 , atnaujinta: 2014 vasario 19d. 15:42

Nauja, netradicinė daina – iš finansininko lūpų

Klipo kūrimas
Klipo kūrimas

Jono Rediko, jauno atlikėjo, kūrinys „You can try“ neseniai pradėjo suktis Lietuvos radijų eteriuose. Ši ganėtinai „nelietuviškai“ skambanti daina nėra įprastos struktūros, o jos...

Jono Rediko, jauno atlikėjo, kūrinys „You can try“ neseniai pradėjo suktis Lietuvos radijų eteriuose.
Ši ganėtinai „nelietuviškai“ skambanti daina nėra įprastos struktūros, o jos stilių tiksliai nusakyti sunku – tai kelių persipynusių stilių mišinys. Dainoje galite išgirsti ne tik J. Rediko balsą, bet ir Lietuvoje gerai žinomos jaunos dainininkės vokalo partiją, kuri šiam kūriniui prideda paslapties ir žavesio. Kas ta paslaptinga vokalistė, paliekame spėlioti jums.

J. Redikas, dainos atlikėjas, dirba finansiniame sektoriuje, todėl jo kasdienybė – tai balansavimas tarp sausų skaičių ir meno. „Esu svajingas, mintyse dažnai paskęstantis, bet gerai tarp jų plaukioti išmokęs, savitas ir kartu – draugiškas vyrukas, apdovanotas pernelyg lakia fantazija, neblogu kūrybiškumu ir itin gera scenos baime“, – šypsosi prisistatydamas. „Ta minėtoji vaizduotė dažniausiai pasireiškia žodžių pavidalu, kartais nugula ant popieriaus arba, kaip šiuokart, – dainoje“.

Muzikai J. Rediko gyvenime skirtas ypatingas vaidmuo. Pastaroji – geros nuotaikos, idėjų, stiprybės ir tikėjimo, kad net jei visa bus blogai, į ją vis tiek galima kreiptis, šaltinis. „Tikiuosi, kad tai – anaiptol ne paskutinė daina, nes ta, ypatingoji, jaučiu – dar laukia. O su kūryba susijusių minčių – daugiau, negu galva aprėpia. Vis dar mokausi jas nukreipti efektyviai. O jei dar efektingai..“, – mintį nutęsia atlikėjas.

Muzikinis dainos klipas nėra perpildytas efektais, kadangi jo tikslas nebuvo atskleisti naujų technologijų galimybių, o tiesiog – gražiai atpasakoti ganėtinai liūdinantį dviejų žmonių santykių etapą, paliečiantį buitinius dalykus. Kaip žinia, didžioji porų gyvenimo dalis vyksta namuose. Šio klipo mintį galima interpretuoti įvairiai, bet viena iš galimų interpretacijų – tuštuma, jaučiama antrajai pusei palikus bendrus namus.

Samuel Gordon (Valdas Mikolaitis), klipo bei dainos autorius – tai muzikos prodiuseris, aranžuotojas, tekstų autorius. Jo kurtos dainos neretai grojamos lietuviškose radijo stotyse. Įdomus faktas, kad jis yra sukūręs pluoštelį muzikinių vaizdo klipų – parodijų Suopio vardu, kurie jau ne pirmi metai linksmina „Youtube“ lankytojus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt