Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 30d. 13:07 , Atnaujinta: 2013 gruodžio 30d. 13:09

Naujametis žygis Panevėžyje

Šiltą ir gražią gruodžio 28-ąją Panevėžyje buvo galima išvysti neįprastą vaizdą – prie garsiosios Kalėdų eglės po truputį rinkosi nykštukai ir kažko laukė.

Šiltą ir gražią gruodžio 28-ąją Panevėžyje buvo galima išvysti neįprastą vaizdą – prie garsiosios Kalėdų eglės po truputį rinkosi nykštukai ir kažko laukė. Pasirodo, tai buvo Naujametinio (Kalėdinio) žygio pradinis taškas. Kadangi žygis vyksta tarpušvenčiu, tai taip ir nežinia, jis labiau Naujametinis ar Kalėdinis. Tokį šventinį žygį jau trečiąjį kartą rengė Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubas „Klajūnas“, o jame dalyvauti panoro 64 žygeiviai bei vienas keturkojis augintinis. 

Oras buvo puikus, nuotaika džiugi, tad taip visiems žingsniuojant ir besišnekučiuojant pasiektas poilsio taškas Berčiūnų miške. Iki jo teko apsilankyti Bliūdžiuose, Klevečkinėje, eiti ir asfaltu, ir žvyrkeliu, ir miško keliukais, ir bekele, ir smėliu – buvo visko. Berčiūnuose visų žygeivių laukė karšta arbata bei paruoštos užduotys. Norintys galėjo įveikti aklųjų labirintą ir sudalyvauti mini orientacinėse varžybose. Pasišildę kas arbata, kas tiesiog buvimu prie laužo ir atsipūtę po užduočių nykštukai pajudėjo Panevėžio link ir jau sutemus pasiekė miesto Kalėdų eglę, kur palinkėję vieni kitiems puikių artėjančių metų bei baigė šį šventinį žygį.

Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubas „Klajūnas“ dėkoja visiems nepabūgusiems kilometrų ir dalyvavusiems šiame šventiniame žygyje bei linki visiems įsimintinų bei energingų 2014-ųjų! 

Temos: 1 Žygis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

15min tema
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt