Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 1d. 09:23

Naujas Algimanto Puipos darbas – animacinis filmas (video)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Garsus Lietuvos kino režisierius Algimantas Puipa kuria pirmąjį pilnametražį animacinį filmą lietuvių kalba. Filmo siužetas remiasi lietuvių liaudies pasakos „Eglė žalčių karalienė“ motyvais. Kaip ir originalus kūrinys, animuota jo adaptacija kvepės tragedija. Kurti animacinį filmą A.Puipą įkvėpė jo pomėgis tapyti.

Garsus Lietuvos kino režisierius Algimantas Puipa kuria pirmąjį pilnametražį animacinį filmą lietuvių kalba. Filmo siužetas remiasi lietuvių liaudies pasakos „Eglė žalčių karalienė“ motyvais. Kaip ir originalus kūrinys, animuota jo adaptacija kvepės tragedija, filme pamatysime net siaubo elementų. Kurti animacinį filmą A.Puipą įkvėpė jo pomėgis tapyti.

„Bus tamsus ir niūrus. Siaubo filmas. Bus nemažai personažų vidinio pasaulio ir aktyvėjančios Žilvino šizofrenijos, Eglės šeimos neapykantos,“ – teigia režisierius. Kūrėjai tikisi, kad tai nesutrukdys ir mažiesiems žiūrovams pamatyti filmo.

Animuojama bus tiek rankomis, tiek kompiuteriais, tuo tarpu animacijos fonai bus paties režisieriaus tapomi ant drobės. Kūrybinė darbo dalis bus atliekama Lietuvoje, o techninę padės įgyvendinti didžiausia baltarusių animacijos kompanija „VipLine Animation Studio“, įsikūrusi Minske.

Filmo scenarijus bei pirminiai personažų eskizai jau paruošti. Kūrėjai planuoja, jog animacinį filmą Lietuvos kino teatrų ekranuose bus galima pamatyti 2012 metų pabaigoje.

Algimantas Puipa yra vienas žymiausių lietuvių kino režisierių, dažniausiai kuriantis pagal šiuolaikinę lietuvių literatūrą. Daugelis jo sukurtų filmų yra pelnę prizus tarptautiniuose kino festivaliuose.

VIDEO: Melagingas balandžio 1-osios reportažas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt