Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 29d. 15:36 , Atnaujinta: 2013 gruodžio 30d. 08:54

Naujausią kūrinį „Balintos sienos“ Marijonas Mikutavičius atliko merginai, kurią išsirinko minioje

Marijono Mikutavičiaus turo „Garsiai. Jautriai. Galingai.“ finalinis koncertas šeštadienį įrodė, kad Lietuvos muzikantai taip pat geba surengti šou. Daugiau nei valandą prieš...

Marijono Mikutavičiaus turo „Garsiai. Jautriai. Galingai.“ finalinis koncertas šeštadienį įrodė, kad Lietuvos muzikantai taip pat geba surengti šou. Daugiau nei valandą prieš koncertą lauke nusidriekė minios gerbėjų, pilna „Siemens“ arena  nekantriai laukė M.Mikutavičiaus pasirodymo. Publika buvo įvairi: nuo mažųjų klausytojų iki garbaus amžiaus žmonių. 

M.Mikutavičius įžengęs į sceną pirmiausia pabrėžė, kad žvėriškai stengsis surengti jautrų ir galingą koncertą, o kėdės sustatytos salėje neįpareigoja publikos sėdėti. Po pirmųjų dainų publika atsipalaidavo, pakilo nuo kėdžių, nuolat plojo ir garsiai dainavo kartu su atlikėjų.

Pirmosios dainos ir pasirodę pirotechnikos elementai pakėlė pasirodymo kartelę, tai buvo ne tik lyriškas ir jautrus koncertas, tai buvo garsus ir galingas šou. Viso pasirodymo metu netrūko specialiųjų efektų:  nuo scenos skendinčios liepsnose iki dirbtinio sniego pagyvinančio lyriškas dainas.

Viso pasirodymo metu M.Mikutavičius neslėpė džiaugsmo, kad į jo rengiamus koncertus susirenka tiek daug klausytojų, nestokojo lengvo humoro bei nuoširdžiai bendravo su publika.

M.Mikutavičius per pustrečios valandos šou atliko visiems gerai žinomas dainas, tokias kaip „Trys milijonai“, „Dabar geriausi mūsų vakarai“ bei „Aš tikrai myliu Lietuvą“. Pristatydamas savo naujausią kūrinį „Balintos sienos“, Marijonas įsimaišė tarp minios gerbėjų ir išsirinkęs merginą iš publikos atliko dainą, dirbtinio sniego apsuptyje, žiūrėdamas į ją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt