TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujojo „Liūdnų slibinų“ albumo pristatymo koncerte kauniečiai muzikantų nepaleido nuo scenos

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienio vakarą sausakimšame Combo klube grupė „Liūdni slibinai“ buvo sutikta gausiomis ovacijomis. Į antrojo albumo pristatymą „Albumas be jokių Ė“ susirinko itin gausus bū...

Penktadienio vakarą sausakimšame Combo klube grupė „Liūdni slibinai“ buvo sutikta gausiomis ovacijomis. Į antrojo albumo pristatymą „Albumas be jokių Ė“ susirinko itin gausus būrys gerbėjų – buvo užpildyti visi staliukai, žmonės sėdėjo ir ant žemės, ir stovėjo visur, kur tik buvo laisvos vietos. Net patys atlikėjai nustebo: „Matyt mes Kaune būsim „šiek tiek“ populiarūs“.

Scenoje pasirodę grupės veidai Vaidas Kublinskas, Dominykas Vaitiekūnas ir Aistė Lasytė buvo ne vieni. Jiems padėjo dar du vaikinai, Gediminas, grojantis būgnais ir Laimonas, grojantis bosine gitara, o pristatinėdamas grupę Vaidas ją apibūdino kaip „Mažą žmogų“, „Moterį“, „Didelį žmogų“, „Žmogų su gandralizdžio formos šukuosena“ ir „Dviejų Dominyko ūgių bosistą“.

Koncerto metu grupė atliko ir naujas, ir senas, visiems gerai žinomas dainas, kurias dalis publikos jau mokėjo mintinai ir traukė kartu su grupe, vietomis pabaigdama sakinius už atlikėjus. Taip pat buvo pristatyta daugybė naujų dainų, kurių visos buvo savaip žavios ir skirtingos. Jose netrūko nei humoro jausmo, nei vaidybos. Dalis dainų buvo kurta pačių atlikėjų, kita dalis pasiremta Juozo Erlicko, Kristijono Donelaičio, Justino Marcinkevičiaus ir kitų poetų eilėmis. Koncerto metu skambėjo „Daina, raginanti tautą“, „Pasaka apie sriubą“, „Netvarka“, „Pieno fabrikėlis“, „Gipsas“, „Jeigu aš būčiau vyras“, „Jei būčiau aš gražus“ ir daugybė kitų dainų.

Svarbią dalį koncerto metu užėmė linksmos pauzės tarp dainų, kurias užpildė Vaidas, save vadinantis „negražiu žmogumi“. Koncerto pradžioje jis juokavo „Kaip čia visi šypsosi. Gal šildymą įjungė?“. Per vieną iš pertraukėlių Vaidui teko itin svarbi užduotis – užpildyti ilgą pauzę, kol Dominykas bandė susitvarkyti nuolat krentančias savo ausines. Vaikinas pasakojo anekdotus, o salė leipo juokais iš jų nejuokingumo.

Ypač daug ovacijų sulaukė daina apie krepšinį, kurios ilgis - vos keletas sekundžių. Ji taip patiko publikai, kad buvo prašoma ją pakartoti, o patiems atlikėjams prisišnekėjus, kad dainą jie gali atlikti bet kokia kalba, salė ėmė prašinėti ją atlikti armėnų, vėliau arabų kalbomis.

Albumo pristatymo metu netrūko ir specialiųjų efektų: Dominykas darė kūlversčius, šoko, o pirmos dalies pabaigoje netgi įvyko jo ugnies šou su torto liepsnelėmis. Beje, su tokia pačia liepsnele koncerto pabaigoje žiūrovai įteikė atlikėjams tortą.

Viena reklaminė pauzė buvo puikiai išnaudota reklamos tikslams, kurios metu agituota pirkti albumą: „gražus kompaktas, geros dainos, šiaip fainas albumas...tai...pirkit“.

Grupės koncertas, turėjęs trukti dvi valandas išsitęsė, mat žiūrovai niekaip nenorėjo paleisti atlikėjų ir po kiekvienos „paskutinės“ dainos, gausiomis ovacijomis bei prašymais priversdavo sugrįžti atlikti po dar vieną dainą. Koncertas baigėsi dar prieš vidurnaktį, o visi žmonės lėtai skirstėsi su didelėmis šypsenomis veiduose ir emocingai dalijosi įspūdžiais.

 

Nuotraukos Akvilės Sinkevičiūtės

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt