Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujojo TV3 sezono atidarymo užkulisiai (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugpjūčio 29 dieną Vilniuje ant Baltojo tilto sužibėjo „EuroBasket 2011" čempionato ir TV3 naujojo sezono „Mano TV3. Čia šviesu!" atidarymas.

Rugpjūčio 29 dieną Vilniuje ant Baltojo tilto sužibėjo „EuroBasket 2011" čempionato ir TV3 naujojo sezono „Mano TV3. Čia šviesu!" atidarymas.

Renginio pradžioje Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė palinkėjo meilės mūsų šaliai bei pasveikino visus su neeiliniu įvykiu - Europos krepšinio čempionatu, kurio talismanas Amberis į renginį atskrido malūnsparniu, o atidarymą vainikavo Andrius Kubilius, Linas Kleiza, Artūras Zuokas, Laura Blaževičiūtė ir Naras Zanolinas, kurie perkirpo juostą ir įleido Europos šalių atstovus, nešinus vėliavomis į krepšinio čempionatą, kurį netrukus prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Fiba Europe prezidentas paskelbė atidarytu.

Renginio metu buvo siekiamas kamuolio mušinėjimo rekordas, kurio metu Artūras Zuokas kartu su minia mušinėjo kamuolį ir visa tai tęsėsi lygiai 5 minutes.

Pagrindinė scena nė akimirkos nebuvo tuščia, joje nuolat kas nors vyko - koncertuoti į ją lipo: „G&G Sindikatas", „LT United", Mia, Marijonas Mikutavičius, Rūta Ščiogolevaitė, Donatas Montvydas, „Liūdni slibinai" ir kiti. Taip pat scenoje buvo gyvai vedamos „TV3 žinios", kurių vedėjų stalą į sceną atgabeno speciali transporto priemonė - autokrautuvas.

Taip pat veiksmo netrūko ir scenos apylinkėse. Mados guru Mantas Petruškevičius renginio metu sugebėjo nufilmuoti kelis trumpus reportažus „Mados reido" laidai. Taip pat renginio metu buvo pristatytos įvairios kitos būsimos naujojo sezono laidos. Ant Baltojo tilto plastiškus šokių judesius demonstravo projekto „Šok su manimi" dalyviai, vėliau Evelina Anusauskaitė, pasipuošusi itin įspūdingu kostiumu, šviečiančiame kamuolyje lynu nusileido ant Baltojo tilto nuo kitoje Neries pusėje esančio pastato bokšto.

Vienam renginį prie Baltojo tilto stebėjusiam žiūrovui labai pasisekė, jis teisingai atsakęs į Jurgitos Jurkutės klausimą, kur pagaminti krepšinio kamuoliai, kurias buvo siekiama mušinėjimo rekordo, ir laimėjo televizorių. Net aukšta tvora nesustabdė jaunuolio žengti į sceną atsiimti prizo. Vytautas Šapranauskas, pasveikinęs laimėtoją ir paspaudęs jam ranką, pagyrė jį už stiprų rankos spaudimą ir iš karto prašė kviesti medikus, neva šio paspaudimo neatlaikė Šapro ranka.

Ant Baltojo tilto pasirodymus stebėjo įvairių sričių Lietuvos žvaigždės: buvo galima pamatyti tiek iš pramogų pasaulio, tiek iš sporto ar politikos sferų.

Renginio pabaigoje TV3 įrodė, kad ir vidurnaktį čia yra šviesu, nes danguje nušvito šventiniai fejerverkai.

Tekstas: Vytauto Pilkausko ir Simonos Dailydaitės Nuotraukos: Vytauto Pilkausko

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt