Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 18d. 12:18

„Naujų pupyčių“ muzikinio starto neatlaikė aparatūra (nuotraukos, video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Vėlų šeštadienio vakarą žymiame Klaipėdos klube „Dr. Who" nugriaudėjo išskirtinis šou. Pirmą kartą oficialiai čia buvo pristatyti nauji muzikinės padangės šviesuliai - grupė „Naujos pupytės".

Vėlų šeštadienio vakarą žymiame Klaipėdos klube „Dr. Who" nugriaudėjo išskirtinis šou. Pirmą kartą oficialiai čia buvo pristatyti nauji muzikinės padangės šviesuliai - grupė „Naujos pupytės".

Išsiskyrus „Olialia pupytėms" gražių vaizdų ištroškę vyrai neliko ant ledo. Projektas tuoj pat buvo atnaujintas papildant grupę dvejomis seksualiomis narėmis. Tai vilnietė Ingrida Kolytė ir klaipėdietė Sabina Jucikaitė, kurios į grupę atėjo su tikslu įnešti daugiau muzikos, mažiau paviršutinio blizgesio.

Dailios merginos scenoje pasirodė dėvėdamos šventiškai išpuoštas sukneles su žibančiais akmenėliais, tačiau net jos nesugebėjo nukreipti dėmesio nuo atlikėjų šypsenų. Grupės pirmtakėms Oksanai Pikul ir Skaistei Steikūnaitei pristačius naujokes salėje pasigirdo gausūs plojimai. Taip pat buvo sutikta ir pirmoji grupės daina apie Kalėdas „Mano šventė" bei pati didžiausia naujiena - „Aš banga".

Po trumpos pertraukos grįžusios „Naujos pupytės" ir toliau tęsė šventinę temą. Buvo atliktos dainos „All I want for christmas is you" ir „Love you like a love song". Nebuvo pamirštos ir senosios grupės dainos, kurios suskambo padailintos naujomis aranžuotėmis. Susirinkusieji pasilinksminti klube galėjo išgirsti „Atsipalaiduoti" bei „Išpildyk mano norus". Deja, būtent pastarosios dainos metu visiškai dingo garsas. Merginoms likus stovėti scenoje, stojo tyla, kurią perskrodė tik žiūrovų riksmai. Ištaisius šią techninę klaidą merginos tarsi atkeršijo: sarkastiškai dėkodamos garsistui jos atliko dainos „Išpildyk mano norus" priedainį visiškai gyvai taip pademonstruodamos savo balsus.

Nuotr. Klubas „Dr. Who".

VIDEO: Naujos Pupytės - Mano šventė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt