Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Nesakyk Mamai!“ su „Optimo(Espacio)“ privertė sušokti batus!

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienio vakarą „Nesakyk Mamai!“ trijulė pateisino rave'rių vardą ir susirinkusiuosius Menų fabrike „Loftas“ privertė šokti, kol paskaus kojas ir rėkti, kol užkims balsas.

Ketvirtadienio vakarą „Nesakyk Mamai!“ trijulė pateisino rave'rių vardą ir susirinkusiuosius Menų fabrike „Loftas“ privertė šokti, kol paskaus kojas ir rėkti, kol užkims balsas.

Į „Loftą“ žmonės pradėjo rinktis prieš vidurnaktį, ištroškę šokių bei geros muzikos, tad „Nesakyk Mamai!“ nereikėjo jų judinti. Nuo pirmų dainų susirinkusieji pradėjo šokti ir kelti rankas į viršų. Bešokant buvo galima pagalvoti, kad už pulto jau didžiosios vakaro žvaigždės – „Optimo(Espacio)“.

Taip nutiko, kad scenoje pasirodžius svečiams iš Škotijos „Optimo(Espacio)“, didžioji dalis publikos jau neturėjo jėgų šokti, po „Nesakyk Mamai!“ šokių aikštelėje sukurtos skerdyklos. Daliai žiūrovų dėl jėgų trūkumo pasitraukus į lengvo poilsio zoną, likusieji šokių aikštelėje užkūrė tikrą pirtį ir taip privertė besiilsinčius vėl sugįžti. Tad šokiai vyko iki ryto, nepatenkintų vargu ar buvo. Juk kas galėtų skųstis gautu dideliu kiekiu geros muzikos bei gerų emocijų?!

Kadangi šiandien daugeliui dėl raumenų skausmo sunku pakilti iš lovos, o batai „sušokti“, belieka ilsėtis ir laukti naujų žinių iš Kym Wild, Miss Americos ir Manfredo!

VIDEO: nesakyk mamai loftas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Mama
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt