Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nikolajus Baskovas koncerto Klaipėdoje metu skambino mamai

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvoje apsilankė vienas geriausių Rusijos operos tenorų ir estrados dainininkų Nikolajus Baskovas. Legendinis atlikėjas koncertinį turą ketvirtadienio vakarą pradėjo Klaipėdoje, kur publika mėgavosi nauja programa „Vse Cvety" („Visos spalvos").

Lietuvoje apsilankė vienas geriausių Rusijos operos tenorų ir estrados dainininkų Nikolajus Baskovas. Legendinis atlikėjas koncertinį turą ketvirtadienio vakarą pradėjo Klaipėdoje, kur publika mėgavosi nauja programa „Vse Cvety" („Visos spalvos").

Vakaro programa

Kelios minutės prieš devynias pasirodė apšildančioji atlikėja, kuri atliko dainas rusų ir anglų kalbomis. Tai Veronika Gordijevskaja, kuri švelniu ir melodingu balsu privertė publiką panirti į muzikos ritmą. Iš karto po jos pasirodymo į sceną ramiai suėjo muzikantai ir blizgiu švarku bei akinančia šypsena pasipuošęs vakaro laukiamiausiasis Nikolajus Baskovas. Lietuviškai pasisveikinęs su publika atlikėjas pirmąją dainą paskyrė natūralumui. Scenoje šėlo žurnalistais persirengę šokėjai, savo judrumu užkrėtę sausakimšą „Švyturio" areną.

Šėlstantys gerbėjai Jau antrosios dainos metu N. Baskovas drąsiai nužengė nuo senos ir pasisveikino susirinkusiuosius. Energingai lakstydamas po salę, atlikėjas rinko pasipylusias gėles ir bučinius į visą tai atsakydamas šypsena ir jaukiais klausimais: „Kaip reikalai? Šimtą metų nesimatėm!" Jaukiu bendravimu su publika žvaigždė nustebino ne vieną. Sugrįžęs ant scenos auksinio Rusijos balso savininkas atliko dar kelias dainas, kurių metu paatviravo, kad „gyvenimas yra gražus" ir tai jis jaučia kiekvieną kartą užlipęs ant scenos, dainuodamas ir matydamas žmones laimingus.

Netikėti akibrokštai Dainininkas ne tik daug bendravo su publika, bet nepamiršo ir dar artimesnių žmonių. Matydamas šėlstančią minią N. Baskovas nesusilaikė nepasigyręs mamai. Paskambinęs jai, atlikėjas sulaukė šiltų žodžių, o mama, būdama kiek sutrikusi, perdavė linkėjimus Klaipėdai. N. Baskovas nesikuklino filmuoti besimėgaujančią muziką minią, apdovanodamas ją ne tik muziką, bet ir barstydamas dovanotų rožių žiedlapius. Salę nustebino ir dar vienas netikėtumas, nuraminęs publiką, N. Baskovas itališką dainą „O sole mio" milžiniškoje arenoje žvaigždė užtraukė gyvai, gerokai atitolęs nuo mikrofonų. Pamatęs tokią teigiamą žiūrovų reakcija dainininkas nesusilaikė, nušoko nuo scenos ir išbučiavo, bei fotografavosi su džiūgaujančiais gerbėjais.

Scenos draugai Daininkui talkino būrys šauniausių šokėjų, lydėjusių N. Baskovą bene kiekvieną dainą. Aistringi ispaniški, drąsūs čigoniški, elegantiški klasikiniai ir net sportinės gimnastikos elementų turintys judesiai tobulai derėjo su muzika. Ja rūpinosi ant scenos šėlęs būgninkas, klavišininkas, solo atlikęs smuikininkas, gitaristai bei kiti pagalbiniai atlikėjai. Nepertraukiama muzikos, judesio ir sodraus balso sintezė dovanojo klaipėdiečiams nepaprastą reginį.

Išskirtiniai Nikolajaus Baskovo koncertai vyks: lapkričio 18 d. „Šiaulių arenoje" Šiauliuose, lapkričio 19 d. „Cido arenoje" Panevėžyje, lapkričio 20 d. „Žalgirio arenoje" Kaune ir lapkričio 25 d. „Pramogų arenoje" Vilniuje.

Komentarai
Temos Mama
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt