Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Padėk man rasti namus

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Pristatome pilkai baltą katinėlį Doną, kuris į laikinos globėjos namus atvyko suvargęs ir sulysęs, bet dėl savo pomėgio valgyti viską, visur ir visada, jis greitai atgavo formas ir, laudiškai tariant, pasitaisė.

Gyvūnų globos namai „5 pėdutės“ džiaugiasi, kad nors ir po truputį, bet didėja mūsų laikinų globėjų gretos.

Pristatome vieną iš mūsų laikinų globotinių, pilkai baltą katinėlį Doną, kuris į laikinos globėjos namus atvyko suvargęs ir sulysęs, bet dėl savo pomėgio valgyti viską, visur ir visada, jis greitai atgavo formas ir, laudiškai tariant, pasitaisė. Dabar yra tvirtas drūtas apie trijų mėnesių vaikinas.

Valgymas ne vienintelė jo aistra. Kita – šildymasis. Taip taip, jis labai mėgsta šilumą ir jam nesvarbu, iš kur jis jos gauna: ar iš kompiuterio ventiliatoriaus, ar pasišildo įsitaisęs sugyventiniui prancūzų buldogui prie šono, svarbu, kad būtų šilta. Posakis: „Riejasi kaip šuo su kate“ šitam vaikinui svetimas, nes šuo jo draugas, bendražygis, kuriam gali užsikarti ant galvos ir suptis, kol tam bendražygiui baigiasi kantrybė... O ji baigiasi greitai ir katinėlis atsiduria ant žemės.

Bet didžiausia pilkojo mažylio silpnybė – jį glostančios rankos. Ko jis tada neišdarinėja: griūva vietoj, apsiverčia, burzgia, murkia, knarkia – tik glostykite jį.

Jeigu norite glostyti šį gražų veiduką, kreipkitės į jo laikiną globėją Ievą nr. 8 601 96610 ir padėkite benamiui gyvūnui rasti namus.

Spaudžiam leteną!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt