TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pakabino, užkabino, nebeatkabino. Kas? „DJ Kablys“!

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

STOP! Jeigu galvoji, kad čia ešerių ar karosų gaudymo varžybos, tai drįstu tave nuvilti – deja ne, tad gali ramiai pasidėti visas plūdes, meškeres, jaukus ir valus. Pasilik tik...

STOP! Jeigu galvoji, kad čia ešerių ar karosų gaudymo varžybos, tai drįstu tave nuvilti – deja ne, tad gali ramiai pasidėti visas plūdes, meškeres, jaukus ir valus. Pasilik tik kabliukus. Jų prireiks tam, kad galėtumei pajungti savo lakiąją vaizduotę ir susikurti tobulą metimą kabliu.

Taip. You are tottaly right, jei, iškėlęs savo anteną, pagavai mano skleidžiamų bangų dažnį, kuris šaukte šaukia: „Spartakiados“ gatvės krepšinio turnyras „DJ Kablys“ dar kartą įrodė, jog ne veltui Lietuva yra neįtikėtinai gabių krepšininkų kraštas!

O buvo visko.. Grumtynės aikštelėje dėl kamuolio, įkaitęs grindinys nuo sportbačių cypimo, tirpstantys nuo kaitrios saulės krepšininkų kūnai (jei atviriau: ir sirgalių akys J), kamuolys (kaip tyčia būtų užkeiktas), reguliariai skrendantis reporterių pusėn (nieko tokio, iki vestuvių užgis tos žaizdos..) bei įpusėjus rungtynėms kaip iš dangaus nukritęs keturių be perstojo šaukiančių sirgalių – „teisėjų“ suolelis sukūrė tobulą spartakietišką atmosferą.

Tam, kad pajustumei tikrąją tauriąją Spartos dvasią, specialiai tau iš pavojingos gyvybei zonos (vis tie kamuoliai, skrendantys į mano galvą, kaip strėlytės į dart’o lentą..) pateikiu išsamų interviu su „DJ Kablio“ teisėju Vidmantu Malinausku.

“Rungtynės išties buvo labai įnirtingos. Jautėsi nuolatinė įtampa tarp priešininkų komandų. Be perstojo spiginanti kaitri saulė bei tas faktas, kad rungtynės vyko antrąją „Spartakiados“ dieną (suprantama, kad festivalyje neini miegoti dešimtą valandą vakaro), turėjo įtakos žaidėjų savijautai bei emocinei būsenai.

Iš viso „DJ Kablyje“ buvo užregistruota 16 rungtyniavusių komandų. Rungtynės vyko po dešimt minučių arba buvo žaidžiama iki penkiolikos taškų. Jeigu komanda pralaimi – iškart automatiškai iškrenta.

Finale žaidė „Greipfruktai“ ir „Junky“, tačiau vieno taško persvara laimėjo „Junky“. Rungtynių metu jautėsi labai grubus žaidimas, buvo skirta nemažai pražangų. Nenuostabu kad ir patys žaidėjai be perstojo ginčijosi su teisėju, bet taip jau įprasta J.”

Peršasi išvada, kad jei jau kovoti, tai faktas, kad iki galo („Spartans, what is your profession?!“). Šia linksma gaida krentu į savo patalus ir bandysiu kovoti su vėjo malūnais (gal miego ir poilsio troškimas nugalės beribį minčių srautą apie visus įvykius Spartoje?).

Su beribe meile,

Simona Bielskytė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt