Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Palangą sudrebino „LABAS Festas“ (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį, liepos 8d., Palangos paplūdimį sudrebino „LABAS Festas“ su brangiausiu pasaulyje didžėjumi priešakyje – Tiesto. Šią vasarą surengęs vienintelį pasirodymą Baltijos šalyse, pas Lietuvoje gyvenančius savo gerbėjus Tiesto grįžo po 2,5 metų pertraukos.

Šeštadienį, liepos 8d., Palangos paplūdimį sudrebino „LABAS Festas“ su brangiausiu pasaulyje didžėjumi priešakyje – Tiesto. Šią vasarą surengęs vienintelį pasirodymą Baltijos šalyse, pas Lietuvoje gyvenančius savo gerbėjus Tiesto grįžo po 2,5 metų pertraukos. Tad nenuostabu, jog šis šokių festivalis pritraukė ne tik lietuvius, bet ir Tiesto gerbėjus iš užsienio. Didžėjus, grojantis didžiausiose pasaulio arenose ir stadionuose, pirmą kartą surengė savo pasirodymą ant Baltijos jūros kranto, į kurį manoma, susirinko net 15 000 žmonių.

Be pagrindinės muzikos festivalio žvaigždės, grojusios per 2004 – ųjų Atėnų Olimpines žaidynes, „Labas Festo“ scenoje pasirodė ir daug kitų atlikėjų: Jovani, Kaspar Kondrat, Ignas, Vidis ir Mario Basanov, Kastis Torrau, Mindaugėlis ir kiti.

Apie dvylika valandų trukusiame renginyje netrūko ir įvairių pramogų: konkursų, nemokamų treniruočių, krepšinio ir paplūdimio futbolo varžybų bei ekstremalaus sporto. Taip pat renginyje, remiantis daugybės pasaulio renginių patirtimi, vienai dienai buvo įvesta ir sava valiuta, kuria buvo galima atsiskaityti už įvairias paslaugas festivalio metu.

Rengiant šį muzikos festivalį buvo panaudotas išties įspūdingas šviesos ir garso technikos arsenalas: 100 kv. m. LED ekranų, 3 sunkvežimiai garso ir šviesos, bei 4 sunkvežimiai scenos įrangos. Pagrindinė scena užėmė apie 200 kvadratinių metrų paplūdimio. Naudota pati brangiausia ir pažangiausia garso sistema „L-acoustics“, kurią naudoja visos A klasės tarptautinės muzikos žvaigždės. Garso technika išsidėstė taip, kad kiekvienoje vietoje būtų vienodas garso lygis, tad žiūrovai girdėjo vienodai kokybišką skambesį, nepriklausomai nuo buvimo vietos.

Tai pirmas tokio masto festivalis Palangos paplūdimyje, kuris tikimasi turės tęstinumą ir vyks kiekvieną liepą. Latvija garsėja „Positivus“ ir „Baltic Beach Party“, Lenkija turi „Open‘er“, o Lietuva nuo šiol galės džiaugtis Palangoje vyksiančiu „Labas Festu“.

Nuotraukų autorius: Orinta Švarubaitė

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt