TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžio scenoje: Albinas Kėleris, Gintaras Adomaitis ir Petras Venslovas baltojoje komedijoje

Šaltinis: 15min
0
A A

Panevėžio scenoje: trys gražūs portretai, žmonių, kurie nesutinka būti „užrakinti“ Kovo 21 d. 18.00 val. J.Miltinio dramos teatre: spektaklis apie žmogaus kovą su savo baimėmis,...

Panevėžio scenoje: trys gražūs portretai, žmonių, kurie nesutinka būti „užrakinti“

Kovo 21 d. 18.00 val. J.Miltinio dramos teatrespektaklis apie žmogaus kovą su savo baimėmis, vienatvės pajautomis ir svajones apie išsivadavimą iš jų - VĖJAS TOPOLIŲ VIRŠŪNĖSE (Géraldas Sibleyras).

Režisierius: Rolandas ATKOČIŪNAS
Scenografė ir kostiumų dailininkė: Kotryna DAUJOTAITĖ
Kompozitorius: Vidmantas BARTULIS
Vaidmenis kuria aktoriai:
Gintaras ADOMAITIS
Albinas KĖLERIS
Petras VENSLOVAS

Gerald Sibleyras – šiuolaikinis prancūzų dramaturgas ir scenaristas. Pjesė „Vėjas topolių viršūnėse“ pelnė jam Moljero bei Lorenco Olivjė premijas „Geriausios komedijos“ nominacijose. Ji išversta į daugiau nei 15 kalbų ir statoma įvairiose pasaulio scenose.
„Vėjas topolių viršūnėse“ herojai – trys ambicingi keistuoliai, trys vyrai iš skirtingų sluoksnių,  interesų ir tikėjimo. Jie nedaug ką matę, tarytum niekada ir nebuvo jauni. Tačiau nei jie patys, nei autorius jų neapverkia, atvirkščiai – juokas yra pjesės variklis.
Trijų keistuolių gyvenimo istorija - trys gražūs portretai žmonių, kurie nesutinka būti „užrakinti“ net prieš mirtį... Jie nesiskundžia savo likimu, o svajoja apie kelionę į kalnus, kur topoliai, kur vėjas. Jie svajoja apie tai, kas nebegali įvykti ir kasdien susirenka terasoje, kaip Beketo pjesės veikėjai prie nudžiūvusio medžio, suprasdami, kad kiekvieno jų, o ir mūsų, ateityje – amžinybė. Tai žaidimas, kurį  jie žaidžia su malonumu, azartu ir bendrumo jausmu.
„Spektaklyje visu gražumu atsiskleidžia trys sukriošusio vyriško infantilizmo hipostazės - buvęs elitinis mamytės sūnelis (Petras Venslovas), buvęs kovinių veiksmų po moterų sijonais herojus (Albinas Kėleris) ir buvęs kariaujantis pacifistas hipis (Gintaras Adomaitis). Aktoriai sugeba suderinti ir savo meistriškus įgūdžius, ir artistinės patirties šleifą, kuris puikiai susipina su jų išgyventos gyvenimiškos patirties turtais. Scenoje stebime tris ryškias asmenybes, kurios be ypatingų išlygų nusipelnė „žvaigždžių" titulo .Stebėdama juos, publika ne leipsta juokais - ji džiaugiasi“.  (recenzentas J.Lozoraitis „Menų faktūra“).

Bilietai: BILIETAI LT kasose ar internetu.
Renginio trukmė: 2 val. (1 pertrauka)
Kilus klausimams, skambinkite telefonu: +370 663 56 181

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt