Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paramos akcija Šv. Pranciškaus onkologijos centro statybai paremti (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Kiekvienas asmuo turi 1000 norų, vėžiu sergantys ligoniai turi tik vieną – pasveikti. Nepaisant didelės pažangos vėžio mokslinių tyrimų ir gydymo srityje, vėžys tebėra vienas pagrindinių sveikatos rūpesčių. Ligos gydymas ir reabilitacija po jos užima nemažai laiko. Vėžys palieka ne tik fizeologinius, bet ir dvasinius randus.

Kiekvienas asmuo turi 1000 norų, vėžiu sergantys ligoniai turi tik vieną – pasveikti. Nepaisant didelės pažangos vėžio mokslinių tyrimų ir gydymo srityje, vėžys tebėra vienas pagrindinių sveikatos rūpesčių. Ligos gydymas ir reabilitacija po jos užima nemažai laiko. Vėžys palieka ne tik fizeologinius, bet ir dvasinius randus. Tad mūsų tikslas važiuojant po Lietuvą motociklais aplankyti kuo daugiau miestų ir miestelių, ir kiek įmanoma plačiau paskleisti žinią apie Klaipėdoje statomą Šv. Pranciškaus onkologijos centrą bei atkreipti dėmesį į onkologines problemas. Prisidėti prie lėšų rinkimo šio centro statybai bei veiklai. Šio centro tikslas dvasinių ir psichologinių krizių susiijusių su klastingos ligos padariniais sprendimas. Dvasinė pagalba onkologiniams ligoniams. Antrus metus organizuojamas važiavimas bus išbandymas motociklininkams, bei žinios, kad sergantieji vėžiu nėra vieni, ir mes, sveikieji, pasiruošę jiems padėti, paskleidimas.

Aš galiu...

Daugelis iš mūsų svajoja apie gyvenimo iššūkius, kurie mus padarytų stipresniais ir gerbtinais. Vieniems tai – šuolis parašiutu, kitiems – žygis į Afriką ar skrydis į kosmosą. O mes tiesiog svajojame tapti geresniais ir ištvermingesniais sau ir kitiems. Siekiame skrieti motociklais tiek, kiek užmato akys ir priimti visus iššūkius kelyje. Žinoma, kiekvienas šį iššūki priimsime savaip ir tai bus kiekvieno valios ir jėgų išbandymas. Mes norime nuvažiuoti patys ir pasiūlyti važiuoti kartu tūkstantį kilometrų tam, kad pasiektume kilnaus tikslo. Parodyk, kad esi tam subrendęs.

Nuoširdžiai kviečiame prisidėti akcijos ir važiuoti kartu!!!

http://www.2shared.com/photo/TlQEOn0z/RUN_2011_PLAKATAS2_g_copy.html

https://www.facebook.com/pages/Paramos-akcija-runas-%C5%A0v-Pranci%C5% A1kaus-onkologijos-centro-statybai-paremti/101606149886596

anketa: http://spades.lt/dalyvio_anketa.doc

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Onkologas
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt