Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Parodija – smagus ir kūrybingas dalykas

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kas yra parodija? Ką galima parodijuoti? Kaip galima parodijuoti? – Į visus šiuos klausimus buvo atsakyta gimnazijos klasių komandos parodijų šou atrankoje „Copy&Paste“.  Sė...

Kas yra parodija? Ką galima parodijuoti? Kaip galima parodijuoti? – Į visus šiuos klausimus buvo atsakyta gimnazijos klasių komandos parodijų šou atrankoje „Copy&Paste“.  Sėkmingai ir smagiai praėjo ketvirtadienio vakaras Alytaus Jotvingių gimnazijoje, nes buvo pristatyti pasirodymai, kurie repetuoti 2 ar 3 savaites.

Visų komandų siekis – patekti į miesto turą ir ten atstovauti savo klasei ir gimnazijai. Tokią progą šį kartą gaus tik 2 komandos. Lietingą ir niūrų paskutinį rudens ketvirtadienį į gimnazijos aktų salę sugužėjo daugybė gimnazijos mokinių ir svečių iš miesto. Parodijų šou rengiamas pirmąjį kartą gimnazijoje, nors mieste gruodžio 14 dieną tai bus jau 3-iasis kartas.

Renginys išsiskyrė dalyvių gausa – dalyvavo net 8 komandos ir seniūnų taryba. Parodijų šou pradėjo energingosios gimnazijos klasių seniūnės, vėliau sekė komisijos pristatymas ir štai prasidėjo konkursas. Konkursinėje programoje buvo daugybė garsiąją dainininkę Beyonce parodijuojančių vaikinų, neapseita be politinių parodijų, garsiųjų „Olialia pupyčių“, daug kas šoko „Danza Kuduro“ ir „Gangman Style“ šokius, kai kurios komandos atgaivino ir lietuvos estrados žvaigždes: „Balių“, Viktoriją, „Yvą“.  Scenoje buvo galima išvysti barbių, Džeimsų Bondų, gražiąją ir šiek tiek išprotėjusią Jennifer Lopez, scenoje virė kova tarp seselių dėl turko chirurgo. Renginį vedė gimnazistai Gabrielė Trinkūnaitė, Rokas Vitkauskas ir Mantas Lingevičius. Po daugybės smagių ir originalių pasirodymų komisija susumavo balus ir kelią į miesto turą atvėrė 2D ir 3B klasių komandoms. 

Tokie renginiai paskatina klasės bendravimą, bendros nuomonės ieškojimą, kūrybinės gyslelės atradimą bei suteikia daug smagių ir nepamirštamų akimirkų. Sėkmės – gimnazijai atstovaujančioms komandoms.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt