Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Paryžiaus katedra“ – miuziklas širdžiai ir sielai (nuotraukos, video)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Muzika, kuri persmelkia visą kūną... Varpų dūžiai, kurie priverčia širdį plakti stipriau... Tai – „Paryžiaus katedra“.

Muzika, kuri persmelkia visą kūną... Varpų dūžiai, kurie priverčia širdį plakti stipriau... Tai – „Paryžiaus katedra“. Kovo 24-osios vakarą žiūrovus ir vėl džiugino neįtikėtiną populiarumą ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje pelnęs miuziklas.

„Paryžiaus katedros“ sienas drebino geriausi ir talentingiausi Lietuvos solistai: Deivis (Kvasimodas), Česlovas Gabalis (Grenguaras), Viktoras Malinauskas (Frolas), Ignas Misiūra (Febas), Vaida Genytė (Fluer De Lys), Evelina Anusauskaitė (Esmeralda), Vladas Kovaliovas (Klopinas).

Miuziklas pastatytas pagal garsųjį Viktoro Hugo romaną „Paryžiaus katedra“. Tai istorija apie meilės ir aistros drąskomą jaunos Esmeraldos (Evelina Anusauskaitė) širdį. Gražuolę čigonę pamilsta net trys vyrai: bažnyčios patarnautojas Frolo (Viktoras Malinauskas), dailusis Febas (Ignas Misiūra) ir išsigimęs Paryžiaus katedros varpininkas Kvasimodas (Deivis).

Esmeraldos širdis linksta prie gražuolio Febo, tačiau tai sužinojęs Frolo iš pavydo čigonę uždaro į belangę. Gražuolę išgelbėja katedros varpininkas Kvasimodas, kuris iš pirmo žvilgsnio įsimyli Esmeraldą. Čigonės likimas tragiškas, tačiau tyri jausmai išsigimusio Kvasimodo širdyje išlieka rusenti iki gyvenimo pabaigos.

Miuziklo režisierius – Ramūnas Marcinkus, choreografės – Indrė Bacevičiūtė ir Paulina Andrzejewska, kostiumų dailininkė – Zita Gustienė.

Nuotraukų ir filmuotos medžiagos autorius – Deividas Leilionas.

VIDEO: Akimirkos iš miuziklo "Paryžiaus katedra"
Komentarai
Temos Miuziklas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt