Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paryžiuje gimęs lietuvių projektas „Zautra party“ vienai nakčiai užsuks į Lietuvą

Zautra party - Classy Dope
Zautra party - Classy Dope
Šaltinis: 15min
0
A A

Lygiai prieš metus pradėtas pramoginis projektas „Zautra party“ savo veiklą pradėjo Paryžiaus naktiniuose klubuose ir festivaliuose, bet vien renginių neužteko. Vienu projekto...

Lygiai prieš metus pradėtas pramoginis projektas „Zautra party“ savo veiklą pradėjo Paryžiaus naktiniuose klubuose ir festivaliuose, bet vien renginių neužteko. Vienu projekto tikslų tapo pasiekti tuos žmones, kurie retai linksminasi viešose vietose ir laisvalaikį leidžia ramesnėje aplinkoje – jiems buvo pasiūlyta klausytis ekspertų atrinktus kūrinius „Zautra party“ portale. Tokiu būdu projektas žymiai išplėtė savo klausytojų ratą, atrinko ir sukaupė didelį bagažą kokybiškos muzikos, bei prisidėjo prie French House ir Nu Disco stilių populiarėjimo. Ši šiuolaikinė muzika, klausytojams leidžianti prisiminti populiariausius 80-ųjų metų kūrinius, yra rami ir nuotaikinga, taigi greitai rado savo vietą tarp biurų darbuotojų, norinčių įlieti į savo darbinę erdvę žavaus prancūziško prieskonio ir skambesio prabangos, pradėjo skambėti prekybos centruose bei kitose viešose vietose.  Dabar galima drąsiai sakyti, kad tokiu būdu vakarėliams ir linksmybėms sukurtas „Zautra party“ pritraukė auditoriją,  kuri galbūt dar niekada nebuvo panašiose pramogose ir net neketina jose apsilankyti, bet mėgautis išskirtine gera muzika nori ir gali visur.

Komandinis darbas ir naujos idėjos projektui padėjo tapti viešu

Pasak organizacijos „Zautra party“ įkūrėjo kauniečio Donato Zautros, dabar nuolat augantis projekto populiarumas buvo nenumatytas, nes projektas buvo kuriamas tik asmeniniams poreikiams ir vakarėliams, bet  bendradarbiavimas su Paryžiaus renginių organizatoriais „Zautra party“ projektui padėjo sėkmingai pradėti veiklą ir greitai auganti paklausa jį pavertė kasdieniu gero skonio muzikos tiekėju. Nors projekto sėkmė nebuvo prioritetinis tikslas, bet, puikaus komandinio darbo su prancūzų partneriais dėka, projektas sulaukė pagarbos ir pagyrų iš vartotojų visame pasaulyje.

Nepaisant projekto sėkmės užsienyje, šiandien Lietuvos „Zautra party“ komandos nariai turi daug darbo atlikti ne ką mažesnę užduotį – atnešti į Lietuvą tai, ką prancūzai turi jau daugiau kaip vienerius metus. Organizacijos renginių projektų vadovas Eigintas Aleksandravičius užsimena, kad daugelis Lietuvoje pradėtų panašaus pobūdžio projektų guodžiasi, kad nesulaukia populiarumo už Lietuvos ribų, o „Zautra party“ atveju viskas kol kas yra atvirkščiai, todėl per artimiausius dvejus metus su planuojamu renginių ciklu tikimasi pavergti ir savo namų – Lietuvos – gerbėjų širdis.

Pirmas vakarėlis namuose, kuriuose esame svetimi

Nors projektas pradėtas Lietuvoje, bet „Zautra party“ organizacijos pagrindiniai gerbėjai ir portalo lankytojai daugiausia yra iš Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Graikijos ir JAV. Todėl projekto organizatorių noras lietuvišką projektą pateikti Lietuvos rinkai, pirmą kartą bus įgyvendintas jau šį savaitgalį Kaune, kur projekto gerbėjai bus pakviesti atšvęsti vienerių metų gimtadienį populiariame naktiniame bare „RePublic“, magiška data: 2012–11-10.

Renginio metu savo gerbėjams projekto organizatoriai garantuos itin kokybiškos muzikos dozę bei nepamirštamą naktį Paryžiaus stiliumi.

Daugiau informacijos apie renginį:

Facebook renginio puslapyje arba organizacijos portale.

---
„Renginiai Lietuvoje“
Monika Stankevičiūtė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt