Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 19d. 22:21

„Pasakoje“ – naktis su S ženklu

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Kino teatras „Pasaka" neatsiliko nuo daugiau kaip šimto Vilniaus teatrų, galerijų, kavinių, vyninių, meno dirbtuvių, muziejų ir kitų vietų, kurios kvietė panaktinėi ir pamatyti kažką naujo ir nekasdieniško. „Pasakoje" įvyko net keletas naktinių renginių, iš kurių vienas - kino naktis su S ženklu.

Kino teatras „Pasaka" neatsiliko nuo daugiau kaip šimto Vilniaus teatrų, galerijų, kavinių, vyninių, meno dirbtuvių, muziejų ir kitų vietų, kurios kvietė panaktinėi ir pamatyti kažką naujo ir nekasdieniško. „Pasakoje" įvyko net keletas naktinių renginių, iš kurių vienas - kino naktis su S ženklu.

Kino teatre rodė net keturis senus erotinius filmus. Tai „Aistringoli Lulu" ir „Virpantys kūnai" su Javier Bardem, Vladimir Nabokov romano „Lolita" ekranizaciją, kurią sukūrė Holivudo režisierius Adrian Lyne, ir filmą „Pavogtas grožis" su garsiuoju Bernardo Bertolucci. Renginio idėja – ar ta erotika, kuri virpindavo žiūrovus prieš dvidešimtmetį, suteikia tą patį efektą ir dabar?

Nepaisant to, kad kiekvienas iš filmų susilaukė keleto išėjusių žiūrovų, kuriems erotikos buvo per daug, o gal tokių, kurie jos atrado per mažai, didžioji dauguma žiurovų po kiekvieno iš seansų plojo, per pertraukas tarp filmų dalinosi teigiamais įspūdžiais. Pagrindinis girdimas komentaras buvo, kad nepaisant to, jog filmas erotinis, bet tai toli gražu ne pagrindinis akcentas. Visi džiaugėsi, kad filmai turi ir gilesnę prasmę, gvildena žmonių tarpusavio santykius.

Tiesa, paskutinis seansas, prasidėjęs prieš keturias ryto ir pasibaigęs beveik šeštą, jau sulaukė tik ištvermingiausiųjų. Matyt daug ką jau pakvietė Dėdė Miegas. Tačiau ir po šio seanso žiūrovų emocijos buvo kuo geriausios.

Publikacijoje panaudotas kadras iš Adrian Lyne filmo „Lolita". (http://allaboutartfilms.blogspot.com/2010/08/lolita-luz-de-mi-vida-fuego-de-mis.html)

Temos: 1 Naktis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt