Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasitinkant 5-ąjį šimtmetį - dovanos Jurbarko miestui

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Meninės akcijos, teatralizuotas turgus, gyvos muzikos koncertai ar orientavimosi varžybos – tai tik keletas iš gausaus sąrašo laisvalaikio praleidimo būdų, kuriuos pasiūlys liepos 15–17 dienomis vyksianti Jurbarko miesto šventė.

Meninės akcijos, teatralizuotas turgus, gyvos muzikos koncertai ar orientavimosi varžybos – tai tik keletas iš gausaus sąrašo laisvalaikio praleidimo būdų, kuriuos pasiūlys liepos 15–17 dienomis vyksianti Jurbarko miesto šventė. Šiais metais miestas mini įspūdingą 400 metų sukaktį, kai Lenkijos karalius ir Lietuvos didysis kunigaikštis Zigmantas Vaza Jurbarkui suteikė tikrąją savivaldą – Magdeburgo teises.

Viena iš šventės metu siūlomų pramogų – galimybė miesto gyventojams ir svečiams tapti Jurbarko knygos autoriais, kurią miestui dovanoja reprezentacinius pažintinius albumus apie Lietuvą leidžianti leidykla.

Šiais metais 10-ties metų jubiliejų švenčianti leidykla jurbarkiečius ir miesto svečius pakvies visus kartu sukurti miestui vardinę knygą, kurios puslapius čia pat, miesto šventėje, užpildys patys šventės dalyviai. „Jūsų eilėraštis ar daina, piešinys ar pasiūlymas miestui gali būti įamžinti šioje, kol kas tuščioje knygoje“, – pasakojo idėją iniciavusios leidyklos direktorė Danguolė Kandrotienė.

Savo išraiškingus ir spalvingus įrašus bus galima palikti jau šį penktadienį, liepos 15 dieną Jurbarko kultūros centre, o šeštadienį – VšĮ „Terra Publica“ paviljone. Anot leidyklos atstovės, kurti knygą ir pademonstruoti savo išmonę galės visi norintys – tiek dideli, tiek maži. Po renginio knygutė bus įteikta savivaldybės vadovams kaip prisiminimas apie 2011 metų miesto šventę.

Miesto šventės metu jurbarkiečiams bus padovanotas ir specialus skaitymo suolelis. skaitymo suolelį miestui dovanojamas už kultūros, architektūros ir kulinarinio paveldo saugojimą, puikų darbą turizmo srityje, iniciatyvas ir meilę knygai.

Stilingi suoliukai su užrašu „Skaitymo suolelis“ už gerą turizmo infrastruktūrą, kalbos, knygos ir skaitymo puoselėjimą, iškeliaus į dešimtį atrinktų Lietuvos savivaldybių. Dovanodami skaitymo suoliukus leidyklos atstovai drąsina visuomenę skaityti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt