TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskelbti konkurso „Kaip ekonomistas švenčia Kalėdas?“ nugalėtojai (video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Daugiau nei mėnesį trukęs KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto organizuotas konkursas „Kaip ekonomistas švenčia Kalėdas?“ pasiekė finišo tiesiąją.

Daugiau nei mėnesį trukęs KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto organizuotas konkursas „Kaip ekonomistas švenčia Kalėdas?“ pasiekė finišo tiesiąją. Už moksleivių atsiųstus filmukus visą savaitę balsavę KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto „Facebooko“ draugai išrinko vieną iš dviejų konkurso nugalėtojų. Juo tapo Joniškio „Aušros“ gimnazijos moksleivių komanda, už kurių sukurtą video balsavo 1068 žmonės.

„Džiaugiuosi, jog tiek daug moksleivių panoro kurti video. Dalis mokinių, prisidėjusių prie video kūrimo, gimnazijoje lanko  Ekonomikos pamokas. Gal tai būsimieji ekonomistai, vadybininkai, verslininkai?“  – retoriškai klausė Joniškio „Aušros“ gimnazijos mokytoja Elena Mikalajūnienė. Mokytoja pasakojo, jog „mokinių sukurtą video palaikė net kitose šalyse gyvenantys buvę gimnazijos moksleiviai.“

Antrąją komandą nugalėtoją išrinko fakulteto komisija. Ja tapo jungtinė Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos ir Vydūno vidurinės mokyklos komanda, kuri tik vienu tašku pralenkė Klaipėdos „Varpo" gimnaziją.

„Konkursas, kuriame pagrindinė užduotis – kurti video, mums nebuvo pirmas, tačiau pirmieji „blynai“ buvo ne tokie geri, todėl nusprendėme išbandyti save ir siekti aukščiausio įvertinimo  paskelbtame konkurse. Ypač patiko konkurso idėja,  kuri susijusi su mumis, ekonomistais: esame turėję ir savo verslą –  „mini įmones”. Taip pat bandėme įvairias prekybos nišas internete, domėjomės ir užsiėmėme investavimu“, – mintimis dalinosi Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos ir Vydūno vidurinės mokyklos moksleivių suburtos komandos narys Justas Butkus.

Paklusus, ar sunku buvo kurti filmuką ir kaip gimė pati filmuko idėja J. Butkus atsakė, jog komandos nariai susirinko kurti video turėdami daug skirtingų minčių, tačiau po svarstymų, perfilmavimų padarė visiškai kitaip nei planavo.

„Šiuo video norėjome parodyti, kaip gali atrodyti ekonomistų fanatikų, kurie negali be ekonomikos, Kalėdos. O ką veikia ekonomistas per Kalėdas? Techninės, fundamentaliosios analizės, kompiuteriniai grafikai – tokios ekonomisto Kalėdos. Nufilmavę pirmuosius kadrus, sumąstėme visą video padaryti taip, jog nesimatytų veidų. Manėm, kad tokiu būdu video žiūrovas taip pat įsijaus į mūsų kuriamus vaidmenis.“

Konkurse iš viso dalyvavo devynios komandos (po vieną iš Tauragės, Joniškio, Šalčininkų, dvi iš Klaipėdos bei keturios iš Kauno). Dvi komandos laimėjo po dešimt kvietimų į Druskininkų „Snow Areną“. Paguodos prizai bus įteikti visiems dalyvavusiems konkurse.

VIDEO: KobraTV - Reportažas - Baigėsi konkursas "Kaip ekonomistas švenčia Kalėdas?"
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt