Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 25d. 12:33

„Pats baisiausias Deilo ir Takerio“ filmas: juokis užmerkęs akis!

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Turbūt visi esate matę daug siaubo komedijų, bet „Pats baisiausias Deilo ir Takerio“ filmas privers ne tik braukti juoko ašaras, bet kartais ir užsidengti akis... Na, nebent jūs esate tikras „Pjūklo“ fanatikas.

Turbūt visi esate matę daug siaubo komedijų, bet „Pats baisiausias Deilo ir Takerio“ filmas privers ne tik braukti juoko ašaras, bet kartais ir užsidengti akis... Na, nebent jūs esate tikras „Pjūklo“ fanatikas.

Du nevykėliai kaimo bernai ir šiaip etatiniai stuobriai Deilas (akt. Tyler Labine) ir Takeris (akt. Alan Tudyk) savaitgaliui išsiruošia į gamtą. Jie ketina kaip reikiant pailsėti: pažvejoti, išgerti keletą bokaliukų alaus, pasvajoti apie merginas ir atokioje miško trobelėje padirbėti su plaktuku, kirviu, dalgiu ar benzininiu pjūklu – tiesiog svajonių rinkiniu nagingam medkirčiui arba... psichopatui žudikui.

Netikėtai poilsinę vyrukų nuotaiką sudrumsčia kitame krante triukšmaujantys koledžo studentai. Siaubingiausi nesusipratimai ištrykšta kraujo fontanais, kai striptizą užsigeidusi sušokti mergina įkrenta į ežerą, o vyrukai didvyriškai ištrauktą skenduolę nusiplukdo gaivinti į savo krantą. Įkaušę jos sėbrai pamano, kad Takeris ir Deilas – tai merginą pagrobę žudikai psichopatai!

Taip prasideda beprotiškai juokinga ir absurdiška gelbėjimo misija, kurioje visi miršta atsitiktinai ir netyčia. Siaubo filmai užkniso juodai? Tegul kraujas liejasi laisvai!

Filmo režisierius Elis Craigas naudojasi siaubo žanro klišėmis, šaiposi iš tokių skerdynių trilerių, kaip „Penktadienis 13-oji“, „Pjūklas“, „Kruvinosios skerdynės Teksase“, „Kruvinoji Valentino naktis“ ir kt.

Iš tiesų žiūrint filmą jau buvo galima nuspėti kas vyks toliau, todėl šiek tiek nuvylė režisieriaus meistriškumas. Taip, šiuolaikinei „Facebook“ kartai reikia tik sauso humoro ir sauso filmo scenarijaus. Todėl šis filmas buvo dedikuotas „Facebook“ kartai ir pretenduoja tapti kultiniu filmu, tad belieka laukti jo tęsinio.

Tuos, kurie tikisi kažko daugiau – šis filmas gali šiek tiek nuvilti, tačiau juoko dozė garantuota. Kodėl filmas privertė ne tik juoktis, bet ir užsimerkti? Siaubo komedija pati už save sako, kad joje bus ir kažkas siaubingo. Taip, kas nemėgsta kraupių žudynių scenų tikrai trumpam pasiners į tamsą. Bet žiūrint iš gerosios pusės: kraupios scenos pateiktos gan juokingai. Sausas ir tikras amerikietiškas humoras.

VIDEO: Lietuviškai subtitruotas parodijų komedijos "Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas" anonsas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:24
00:18

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt