Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 26d. 17:16

Pavasaris atėjo ir į Muniškes (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Šviečiant pavasario švelniai saulutei, pradedant žaliuoti medeliams, žmonių širdis apgaubia pavasario jausmai. Atgyja viltys, tikėjimas gerumu, noras pasidalinti savo gerais darbais.

Šviečiant pavasario švelniai saulutei, pradedant žaliuoti medeliams, žmonių širdis apgaubia pavasario jausmai. Atgyja viltys, tikėjimas gerumu, noras pasidalinti savo gerais darbais.

Su tokiomis gražiomis mintimis ir nuotaikomis Kauno rajono Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos šeštų klasių mokiniai kartu su vyr.socialine pedagoge Tatjana Komskiene ir mokytoja Jurgita Kontrimiene ankstyvą pirmadienio rytą atvyko į Kauno rajono Muniškių senelių globos namus. Gražus bendravimas tarp jaunos ir senos kartos prasidėjo jau pernai, kai mokiniai, ugdomi pagal Lions Quest programos „Paauglystės kryžkelės“ savanorystės projektą, kartu su globos namų gyventojais, paruošę savo Kalėdinę programą seneliams, smagiai praleido laiką prie Kalėdų stalo. Mokymasis per savanorystę ugdo pilietiškumą, skatina dalyvauti demokratiniuose procesuose jau nuo vaikystės. Mokiniai skatinami bendrauti su kitomis mokyklomis bei įvairiomis organizacijomis, vykdydami prasmingą veiklą, teikia reikalingas paslaugas.

Pradinė Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos mokinių ir Muniškių senelių globos namų gyventojų pažintis peraugo į draugystę. Šiandien mokinukai atvyko nešini savo rankomis pagamintais inkilėliais paukščiams, kuriuos, stebint globos namų senoliams, įkėlė į medžius. Vaikai labai džiaugėsi, kad nors kiek  galėjo pradžiuginti senolius, dabar galėsiančius pasiklausyti paukščių giedojimo. Ne mažiau galimybe pabendrauti su jaunąja karta džiaugėsi ir seneliai, stebėdami inkilų įkėlimo į medžius darbus.

Išlydėdamos mokyklos komandą Muniškių senelių namų direktorė ir socialinės darbuotojos nuoširdžiai džiaugėsi mokinių bendravimu ir savanoriška pagalba. Mokinių ir pedagogių nuotaika taip pat buvo pakylėta - taip smagu pradėti pirmadienį nuo gerų darbų.

Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos vyriausioji socialinė pedagogė Tatjana Komskienė
Temos: 1 Pavasaris
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt