TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Penki smagūs žaidimai švenčiantiems vaiko gimtadienį gamtoje

Tėvas piešia vaikui ant skruosto
Fotolia nuotr. / Tėvas piešia vaikui ant skruosto
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

TEGYVUOJA VASARA! ... Tai pats nuostabiausias metas gimtadieniui! Gamta – idėjų šulinys. Ji pati padiktuoja tiek šventės spalvinę gamą, tiek ir aprangą, bei šventės vietą. O kad...

TEGYVUOJA VASARA! ... Tai pats nuostabiausias metas gimtadieniui! Gamta – idėjų šulinys. Ji pati padiktuoja tiek šventės spalvinę gamą, tiek ir aprangą, bei šventės vietą.
O kad gimtadienyje dalyvaujantiems mažiesiems svečiams būtų smagiau mazylio.lt Jums siūlo tapti šauniais gimtadienio vedėjais ir dalinasi žaidimais, kurie neleis liūdėti.

Lenktynės su maišais

Reikia: bulvinių arba cukrinių maišų ir tvarkingos vejos
Kaip žaisti: Vaikai iki pusės sulindę į maišus stovi prie starto linijos. Išgirdę komandą vaikai turi bėgti/šokinėti prie finišo linijos, tas kuris pirmas atbėga laimi. Žaidimą rekomenduojama žaisti lauke ant pievos, nes vaikai gali nukristi, todėl pasirūpinkite vaikų saugumu..

Vandens bomba

Žaidėjų amžius neribojamas.
Kur žaisti: Patariame žaidimą žaisti lauke.
Kaip žaisti: Šį žaidimą smagu žaisti karštą vasaros dieną kieme ar gamtoje. Žaidėjai sustoja ratu ir meta vienas kitam vandens pripildytus balionus. Palaipsniui atstumas tarp žaidėjų didinamas. Galiausiai kažkas smarkiai sušlampa.

Koja kojon

Kaip žaisti: Komanda išsirikiuoja šalia starto linijos vienas greta kito ir suglaudžia pėdas su šalia stovinčių kolegų pėdomis. Užduotis nueiti visiems kartu iki finišo linijos, neatitraukiant savo pėdų nuo kaimyno (reikia žygiuoti koja kojon su kaimyno suglausta koja). Komanda gali išsirinkti “vadovus”, kurie komanduos, kaip eiti.

Atsargiai, minos!

Kaip žaisti: Tam tikroje zonoje išdėstomos “minos” (kamuoliukai, kėgliai, plastikiniai stulpeliai ir pan.). Dalyviai veikia poromis, vienas iš jų yra užrištomis akimis. Užduotis yra kuo greičiau kirsti “minų” lauką, neužkliudant nė vienos. Nematantis kalbėti negali, o matantis turi tik žodžių pagalba išvesti akląjį. Prieš šią rungtį poros trumpai apsitaria, kaip komunikuos tarpusavyje.
Tinklas

Tinka ir vaikams ir tėveliams.

Kaip žaisti: Nubrėžiamas erdvus stačiakampis, kuriame du žaidėjai, susikibę rankomis – „tinklas“, gaudys likusius žaidėjus – „žuvis“. Sugautieji tampa „tinklo“ dalimi. „Žuvys“ gaudomos kol lieka vienas žaidėjas, kuris paskelbiamas nugalėtoju.

Autorius: mazylio.lt administratorė Audronė

 

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt