Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 27d. 16:12

Perkusijos tiltas: Vilnius - Čikaga (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Ketvirtadienio vakarą, Šv. Kotrynos bažnyčioje, perkusininkas Tim Daisy, atvykęs iš JAV, sukvietė muzikos mados mylėtojus ir sekėjus pasiklausyti originalių mušamųjų instrumentų improvizacijų.

Ketvirtadienio vakarą, Šv. Kotrynos bažnyčioje, perkusininkas Tim Daisy, atvykęs iš JAV, sukvietė muzikos mados mylėtojus ir sekėjus pasiklausyti originalių mušamųjų instrumentų improvizacijų.

Tim Daisy gyvena ir dirba Čikagoje (JAV), muzikinę veiklą pradėjo 1997 m. Perkusininkas, pedagogas ir kompozitorius dabar gali pasigirti dirbęs su daugeliu žymių muzikų, tokių kaip Ken Vandermark, Joe McPhee, John Tchicai, Fred Lonberg-Holm, James Falzone, Dave Rempis, Steve Swell, Jeb Bishop, Fred Anderson.

Atlikėjęs su savo pasirodymus yra surengęs JAV, Europoje, Meksikoje. Dalyvavo tokiuose festivaliuose kaip Newport Jazz Festival, Umbrella Music Festival, Wels Music Unlimited Festival, North Sea Jazz Festival, Suoni Per II Popolo Festival ir kt.

2011 m. Tim Daisy buvo apdovanotas New Music America kompozitorių paramos už kūrybos originalumą, taip pat Amerikos ASCAP Plus Award prizais.

Iš Čikagos atvykusiam Tim Daisy talkino Lietuvos perkusininkas Arkadijus Gotesmanas – taip buvo nutiestas perkusijos tiltas tarp Čikagos ir Vilniaus, kuris pristatė, kas naujausio ir originaliausio vyksta muzikos pasaulyje.

Arkadijus Gotesmanas – Lietuvos perkusijos virtuozas, sugebantis akimirksniu įsiklausyti į partnerių muzikavimą. Tai itin svarbu geram džiazo muzikantui, kurio reakcija turi būti labai greita ir neprarandanti kontakto su partneriu, bei intuicija, nuspėjanti ir išradingai papildanti improvizaciją.

Du patyrę improvizacijos meistrai mušamųjų muzika užliejo Šv. Kotrynos bažnyčią, akis stebino ir džiugino ausį netikėtos atlikimo technikos bei garsų įvairovė, atskleidusi dar negirdėtą muzikos galimybių spektrą.

Temos: 1 Čikaga

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt