Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pilieti, ar norėtum išbandyti save ir savo galimybes?

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki, gerbiami piliečiai. Nesu itin didelis žurnalistas, oratorius ar marketingo ryklys. Esu paprastas pilietis, greičiausiai labai panašus į daugelį iš Jūsų, gerbiami...

Sveiki, gerbiami piliečiai. Nesu itin didelis žurnalistas, oratorius ar marketingo ryklys. Esu paprastas pilietis, greičiausiai labai panašus į daugelį iš Jūsų, gerbiami skaitytojai. Rašau šį straipsnį, tiesiog norėdamas pasidalinti gana įdomiu ir žavinčiu atradimu.

Viskas prasidėjo prieš gerus du metus. Vienam iš mano lankomų tinklapių išvydęs pavadinimą eRepublik.com ir nuorodą su žodžiais ,,Lietuvi, prisidėk prie tėvynės gerovės", nesusilaikiau. Spustelėjau nuorodą ir supratau kaip ir kuo aš galiu prisidėti. Prieš mano akis atsivėrė šauni galimybė gana lengvai ir maloniai prisidėti išbandyti save. Virtualūs žaidimai, o ypač internete manęs niekad netraukė. Tačiau šis visiškai kitoks. Šis virtualus išbandymas pakerėjo savo daugialypiškumu ir šauniu kolektyvu.

Čia gali išbandyti save, savo jėgas, kantrybę, verslumą, oratoriaus gebėjimus. O tuo pačiu, atstovauti Lietuvą! Šis žaidimas yra virtualus pasaulis. Čia yra didžioji dauguma pasaulio šalių, kurias atstovauja tikri žmonės. Norite pasitobulinti komunikabilumo įgūdžius? Bendrauti su užsienio piliečiais? Susirasti draugų ar susirašinėti su žmogumi iš Naujosios Zelandijos? Prašau, čia Jūs gausite viską.

Lietuva - verslininkų šalis. Norėtumėte išbandyti savo jėgas, sumanumą ir verslumą? Šis virtualus pasaulis suteikia galimybę labai lengvai pradėti verslą. Gana paprastai gali tapti įmonės savininku ir savo produktais prekiauti rinkoje (pirkėjai tie patys tikri žmonės). Žinoma, užsiimti itin stambiu verslu, sukurti ištisą korporaciją bus gana sudėtinga ir prireiks visų Jūsų įgūdžių.

Nepatinka verslas? Labiau domina rašymas? Įkurkite savo redakciją! Spausdinkite straipsnius, leiskite įvairias aktualijas arba pramoginius leidinius, kurie yra gana paklausūs. Jūsų atsidavimas bus įvertintas kitų piliečių komentarais bei užsisakytom prenumeratom!

Rašote ir gana įdomiai? Jūsų laikraščiai pritrauks daugybę žmonių. Išaugus Jūsų populiarumui, galima pradėti galvoti apie aukštesnes pareigas. Kaip skamba Jūsų pavardė su priedu ,,Seimo Narys"? Maloniai? Taip, tokia galimybė yra. Mes ne tik atstovaujame savo šalį, mes ją ir valdome. Tik skirtingai nuo tikrosios Lietuvos, mes nesipurviname, nesidrabstome politiniu mėšlu, neimam kyšių. Visuomenė čia supratinga ir racionaliai mąstanti. Visi kivirčai yra išsprendžiami bendraujant. Atsitiktinis blogas elgesys yra smerktinas ir stengiamasi kuo greičiau ištaisyti visas klaidas. Ką aš siūlau Jums? Prisijungti.

Vis dar neįdomu? O ką pakeisčiau, jei užsiminčiau apie tai, jog valstybės  tarpusavyje gali kariauti? Kai negelbėja demokratija, tenka imtis šiurkštesnių priemonių. Ir kas laimės karą, jeigu ne Tu? Kaunasi realūs žmonės, kurie pasirengę visokeriopai padėti savo valstybei. Atrodo sunku? Visai ne! Kovojama vos vieno mygtuko paspaudimu. Tačiau kuris eilinis nesvajoja tapti generolu? Prižiūrėdamas mūšio eigą, duodamas nurodymus karių būriams (taip, kiekvienas pilietis gali į tokį įstoti), jis veda savo armiją į laimėjimą! Tačiau patį karą laimi žmonės, būtent Tu, brangus pilieti, esi labai vertingas. Todėl mes rūpinamės naujais piliečiais.

Pasirodė vaikiška? Labai klystate. Darytos apklausos nurodė, jog didžioji dalis žaidėjų yra 20-30 metų. Tiesa, intervalas svyruoja nuo 14 iki 54 metų. Taigi, kad ir kokio amžiaus būtumėte, visada rasite bendraamžių. Ne tik bendraamžių, tačiau ir draugų! Asmeniškai esu ne kartą dalyvavęs eRepublik (šio žaidimo pavadinimas) susitikimuose. Visada susirinkdavo be galo draugiškas kolektyvas. Įdomiausia, jog šį žaidimą žaidžia subrendę, išsilavinę asmenys. Žinote, tai nėra keista, turint galvoje, jog pagrindinis šio žaidimo variklis - žingeidumas ir patriotiškumas.

Pilieti, prisidėk prie mūsų. Parodyk pasauliui, jog Lietuva nėra pajuokos objektas. Savo prisijungimu Tu gali padaryti Lietuvą stipresnę ir galingesnę! Čia tu gali pamatyti save, iškilmingai išlipantį iš pilkos masės žmonių! Turintį savo asmenybę, priimanti svarbius sprendimus! Lietuvi, kreipiuosi į tave su prašymu ir pasiūlymu, padėti mums savo prisijungimu, ir sau, savo galimybių išbandymu. Tai visiškai nieko nekainuoja. Pasiekti pačių aukštumų tereikia laiko ir kantrybės.


Brangus skaitytojau, nesvarbu ar prisijungsi prie mūsų, ar ne, tačiau linkiu Tau geros dienos ir sėkmingų sprendimų!

 

Šis trumpas filmukas Jums padės susidaryti nuomonę apie šį projektą ir pradėti pirmus žingsnius:

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt