TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmą kartą Lietuvoje džiaugsmo renginys „Meilės mainai“ (video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Kodėl „Meilės mainai“? Todėl, kad tik duodami galime gauti. O duoti galime tik tai, ką turime. Kiekvienas iš mūsų tikrai turime kuo dalytis: vieni – gražiais balsais, kiti – šokiu, treti – sumanumu, ketvirti – arfos garsais ir taip iki begalybės....

Pajusite, kaip meilės mainai keičia Jūsų širdis...

Kviečiame Jus į pramoginį ir labdaros renginį „Meilės mainai“ 2012 02 15 18val. viešbutyje „Daugirdas“ Kaune.

Kodėl „Meilės mainai“? Todėl, kad tik duodami galime gauti. O duoti galime tik tai, ką turime. Kiekvienas iš mūsų tikrai turime kuo dalytis: vieni – gražiais balsais, kiti – šokiu, treti – sumanumu, ketvirti – arfos garsais ir taip iki begalybės....

Visi vakaro atlikėjai dalysis savo muzika, šokiais ir kitais talentais labdarai. Nes jie nori, kad už renginį paaukotos lėšos būtų skirstomos tęstinei socialinei akcijai „Už spalvingą ir teisingą vaikystę..!“ Šios akcijos metu „Ebru“ meno (tapymo ant vandens) gydomąja terapija bus padedama Kauno klinikų onkohematologijos skyriaus ligoniukams.

„Ebru“ – tapymas ant vandens – iš numirusiųjų prikeltas menas, imituojantis ir apgaunantis, bet gerąja prasme. Dėl šio metodo ant popieriaus sukuriama marmuro rašto imitacija, kurią nuo tikro marmuro paviršiaus atskirti gali tik priėjęs arčiau ir atidžiau įsižiūrėjęs. Kiekviena „Ebru“ meno technikos struktūra yra unikali. Jos unikalumas ir išskirtinumas iš kitų meno sričių slypi tame, jog tokio pat piešinio pakartoti antrą kartą yra tiesiog neįmanoma, o galutinį rezultatą pamatai tik perkėlęs paveikslą ant popieriaus lapo.

Pats paveikslo kūrimo procesas taip pat unikalus. Paveikslas kuriamas inde su dumbliais sutirštintu vandeniu, kurio paviršiuje teptukais paskirstomi dažai, o norint – pagaliukais sukuriamas raštas. Galiausiai ant sukurto vaizdo dedamas popierius, kuriame lieka autoriaus darbas. Dar vienas šio meno išskirtinumas – natūralumas. „Ebru“ mene naudojamos tik natūralios, žmogaus sveikatai nekenksmingos medžiagos. Visos spalvos padarytos iš dirvožemio, išskyrus juodą, kuri padaryta iš sudegusios medžio anglies. Tad tai tinka bet kokiai žmonių grupei.

Tikimės renginio metu jus apgaubti džiaugsmu, meile ir geranoriškumu. Nes tik didelis meilės ir džiaugsmo kiekis pasaulį verčia judėti gerumo link! Todėl su džiaugsmu Jus kviečiame į didelį, turiningą ir nuotaikingą net penkių dalių renginį!

Pirmąją dalį pavadinome „Susitikimo džiaugsmas“. Tai subtilus metas, kai Daivos Šlyžienės arfos garsai ir prisilietimai prie „Ebru“ meno subtilybių, žvakių šviesoje vainikuos vidinė ramybė ir artumo džiaugsmas, kad susitinkame čia – visi kartu. Ši bendrumo jėga leis patirti neišdildomą kūrybinį jausmą, tapant bendrus „Ebru“ meno piešinius drauge.

Antroji dalis – „Meilės talismanai“. Jie bus įvairūs: Dainos Bilevičiutės galerijos Vilniaus „Menų sodas“ pristatytos 2010 m. „Lietuvos talentų“ finalistės bei daugelio tarptautinių konkursų laureatės Kristinos Radžiukynaitės meilės dainų, kulinarijos, šokių, spalvų ir neįtikėtinų kvapų, dėl kurių galėtum saulę nuo dangaus nukelti, atspindžiai...

„Staigmenų sūkurys“ – taip vadinsis trečioji vakaro dalis. Staigmenų? Tikrai taip...Viena iš jų ponios Jūratės Norvaišienės „Sūkurio“ šokėjai ir tai tik pradžia!

Ketvirtoji dalis – „Meilės dainos šokyje“. Turbūt niekas neatsispirs šokiams atliekant Merūnui meilės dainas? Ateis laikas pasigrožėti mūsų visų sukurtu paveikslu bei atsiduoti aistringo tango žavesiui.

Penktoji dalis „Kaip gera būti kartu!“ Taria, kad tai dar ne viskas – mūsų lauks klubas „Latino“ ir aistringi šokiai latino ritmu! Tegul meilė ir jos mainai tęsiasi amžinai!

NUOŠIRDŽIAI KVIEČIAME IR LAUKIAME JŪSŲ!

VIDEO: VšĮ "MEDA PROJECT" Ebru menas - tapymas ant vandens 2 .avi
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt