Sportas gyvai
2012 07 20

Pirmąją „Yaga“ festivalio dieną – muzikos ir ugnies šou (nuotraukos)

Liepos 19 dieną prasidėjo septintas tarptautinis muzikos menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga“.
/ Įkrauk reporterio nuotrauka
Temos: 1 Ugnies šou

Liepos 19 dieną prasidėjo septintas tarptautinis muzikos menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga“. Per pirmąją festivalio dieną prie Spenglos ežero atvyko per tūkstantį renginio svečių. Ir nors visą dieną lijęs lietus nežadėjo nieko gero, vakare prasigiedrijo ir festivalio atidarymo metu įvyko gongų, muzikos ir ugnies šou.

„Didžiuliai gongai ir fakyrų pasirodymai, visa tai atrodė tiesiog fantastiškai. Labai džiaugiamės, kad nepabūgom tokio romantiškai drėgno oro ir atvykom, tikimės, kad ir visas festivalis praeis gerai“, – teigia festivalio dalyvė Monika.

Ketvirtadienio vakarą geriausių dekoracijų meistrų puoštoje pagrindinėje festivalio scenoje įspūdingą šou surengė psichologijos studija „Menas būti“.

Septintas muzikos menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga“ vyksta liepos 19–23 dienomis Valkininkų miške, prie Spenglos ežero. Į vienintelį tokio pobūdžio festivalį Baltijos šalyse šiemet atvyksta dalyviai iš 17 užsienio šalių bei Lietuvos. Renginio programoje – gyvos muzikos grupės bei rinktiniai reggae, dub ir elektroninės muzikos didžėjai, išskirtinės dekoracijos, amatų dirbtuvės, paskaitos ir daugybė kitų atrakcijų.

Nuotraukų autoriai „Goodlife photography“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius