Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Podiumu nužingsniavo mados šou „Apkalbos“ (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

„Gražiausia pasaulio gatvė – podiumas“ – tokiu šūkiu gegužės 4 d. į Kauną kvietė tryliktasis tarptautinis mados šou „Apkalbos 2011“. Renginio metu buvo pristatyta šešiolika drabužių bei aksesuarų kolekcijų, kurių autoriai atvyko ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio.

„Gražiausia pasaulio gatvė – podiumas – tokiu šūkiu gegužės 4 d. į Kauno klubą „Nautilus kvietė tryliktasis tarptautinis mados šou „Apkalbos 2011. Renginio metu buvo pristatyta šešiolika drabužių bei aksesuarų kolekcijų, kurių autoriai atvyko ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Tarp mados demonstravimų pauzes užpildė ir jaukią atmosferą sukūrė džiazo atlikėja Kristina Svolkinaitė ir Kauno Džiazo kvartetas.

Renginį „Apkalbos“ nuo 1998 m. organizuoja Kauno kolegijos J.Vienožinskio menų fakulteto Aprangos dizaino studija. Per visą mados šou istoriją savo modelius čia pristatė Juozas Statkevičius, Egidijus Sidaras, Egidijus Rainys, Kristina Kruopenytė, Indrė Budreckytė, Laura Dailydėnienė ir kiti.

Šių metų renginį pradėjo Kauno kolegijos J.Vienožinskio menų fakulteto auklėtinė Jurgita Martinionytė su kolekcija, originaliu pavadinimu „Lašas fatališkos esencijos“, kuri pelnė vieno iš rėmėjų simpatijų prizą. Kiti dalyviai taip pat neatsiliko kūrybingumu savo kolekcijas pavadindami „Lemtingas fenomenas“, „Ir vėl taškas“, „Erdvė už žemės“, „Graphosoma“ ir t.t.

Kaip ir bet kokio madų šou metu, čia buvo keletas kryptelėjimų, drebančių modelių ir judesius varžančių drabužių, tačiau didelių nelaimių ant scenos išvengta. Dauguma modelių žingsniavo pasitikinčiai, o buvo ir tokių, kurios vos patekusios į užkulisius sunkiai galėdavo bepaeiti dėl trinančių batų.

Renginio metu pristatytos labai skirtingos kolekcijos: nuo įprastų akiai drabužių, kuriuos galima dėvėti ir paprastą dieną mieste, iki avangardinių kostiumų su veido dangalais, įspūdingomis skrybėlėmis ir originaliais aksesuarais. Vieną kūrėją įkvėpė vaikystės prisiminimai apie popierines lėles, kurias būdavo galima rengti skirtingais popieriniais rūbais. Taigi jos kolekcijos drabužiai buvo pasiūti tik iš priekinės dalies ir atrodė lyg iškirpti ir prie modelio pridėti paveiksliukai. Kitus dalyvius įkvėpė šachmatai, kortos, žuvėdros, viduramžiai, piratai, Egiptas. Nemažai dalyvių savo modelius papuošė mezginiais, kolekcijose buvo galima pamatyti daugybę raštų bei ryškių spalvų.

O kaip viskas atrodė iš tikrųjų galima pamatyti Linos Pankratjevaitės nuotraukose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt