Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pramogaujantys vaikai. Vaikų ir jaunimo poilsio stovykla „Merkurijus“

Šaltinis: 15min
0
A A

Šią vasarą vaikų ir jaunimo vasaros poilsio stovykloje „Merkurijus“ vykdoma programa - „Sparnus-jaunystei“, kuri finansuojama iš Europos Socialinio fondo lėšų ir administruojama Š...

Šią vasarą vaikų ir jaunimo vasaros poilsio stovykloje „Merkurijus“ vykdoma

programa - „Sparnus-jaunystei“, kuri finansuojama iš Europos Socialinio fondo lėšų ir administruojama Švietimo mainų paramos fondo.

„Sparnus-jaunystei“ – tai europinį pilietiškumą ir lyderystę ugdanti programa.

Į stovyklą suvažiavę vaikai, supažindinami su pagrindiniais programos

reikalavimais ir nuostatais. Vaikai nuo pat pirmos pamainos aktyviai dalyvauja renginiuose, susitikimuose su iškiliais visuomenės veikėjais, noriai lanko stovykloje organizuojamus būrelius. O jų čia daugybė, tai: žurnalistikos „Spektras“, dailės, aerobikos, hip-hopo, šiuolaikinių šokių, lėlių teatro „Nykštukas“, anglų kalbos, lėktuvėlių lankstybos „Skrydžio sparnai“ ir kt. Ištvermei ir drąsai ugdyti, įsteigti savigynos ir kartingų būreliai.

Populiarumo susilaukusi „Lyderių mokyklėlė“ ugdo vaikų iniciatyvumą,

saviraišką, pasitikėjimą savo jėgomis ir gebėjimais. „Lyderių mokyklėlė“ turi išsirinkusi „seniūną“, apie kurį buriami vaikų grupių „seniūnaičiai“ vykdantys stovyklos savivaldos funkcijas: savarankiškai veda renginius (tradiciškai renginiai vyksta kasdien 17 val.), „žaibo“ konkursus - tvarkai ir švarai palaikyti, leidžia stendus su pikantiška informacija vaikams, diskotekose – žaidimus. Šią III-ąją pamainą ypač aktyviai reiškiasi stovyklautojai, turintys nors ir menkiausių vadybinių gebėjimų.

Jau antrą vasarą vykdoma gerumo akcija ugdanti sąžiningumą „Radai –

grąžink“. Kiekvieno renginio metu, už rastų daiktų (telefonai, pinigai, rūbeliai ir kt.) grąžinimą, stovyklautojai apdovanojami padėkos raštais, saldainiais, suvenyrais. Jų poelgiai pagarsinami per Tėvelių dieną vykstantį renginį.

Stovykla yra „Nemuno žiedo“ papėdėje, todėl jo treke vyksta kartingo

būrelio užsiėmimai. Didžiausias prizas už džentelmenišką važiavimą kartingais – pasivažinėjimas su Lietuvos daugkartiniu automobilių sporto čempionu Aurelijum Simaška.

Nepaprastas džiaugsmas vaikams – atviras stovyklos baseinas, kuriame jie

maudosi, mokosi plaukti, rungtyniauja. Sporto aikštynai šurmuliuoja nuo vaikų klegesio, nuo jų entuziazmo, žaidžiant krepšinį, tinklinį, kvadratą.

Sporto vadovė, savo sumanumu ir meile vaikams, pritraukia entuziazmu

sportui trykštančius stovyklautojus, norinčius išbandyti jėgas, daugelyje rungčių.

Linksmai ir turiningai atostogauja vaikai „Merkurjaus“ stovykloje!

Temos Vaikas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt