Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praūžė šešiolikta netradicinių automobilių stovykla „Vasaros ratas“

Šaltinis: 15min
0
A A

Pernai netradicinių automobilių stovykla „Vasaros ratas“ buvo jubiliejinis – penkioliktas. 2014 metais jis, kaip taisyklė, rieda toliau ir skaičiuoja jau šešioliktus metus. Visa...

Pernai netradicinių automobilių stovykla „Vasaros ratas“ buvo jubiliejinis – penkioliktas. 2014 metais jis, kaip taisyklė, rieda toliau ir skaičiuoja jau šešioliktus metus. Visa tai būtent prieš tiek metų prasidėjo nuo bendraminčių, mylinčių išskirtinius automobilius, sumanymo kažką įdomaus nuveikti kartu. Jų vienijanti jėga – išskirtiniai automobiliai.

Rugpjūčio 1-3 dienomis vasarotojai iš įvairių automobilių klubų susirinko prie Šiemečio ežero ir įkūrė čia „Vasaros rato“ stovyklą, kurioje išsirikiavo apie 300 automobilių.

Dauguma stovyklos dalyvių šio, klubo „Auto-era“ organizuojamo, renginio jau laukė tik pasibaigus penkioliktai stovyklai, o autoklubų šventės šūkis: „Jeigu tu nebuvai „Vasaros rate“ – tu nebuvai niekur“ – įpareigoja čia lankytis kasmet. Be to, tai jau perduodama iš kartos į kartą.

Automobilių klubai moka susivienyti ir tapti vienu bendru bei tvirtu kumščiu, kurio jėga išreiškiama įvairiausių išskirtinių automobilių parko visuma.

Veiksmo stovykloje netrūko nuo penktadienio iki sekmadienio

„Vasaros rato“ stovykloje veiksmas prasidėjo penktadienį. Oficiali renginio pradžia – 19 valanda, tačiau jau gerokai anksčiau į stovyklavietę pradėjo rinktis automobiliai, kurių dar atvažiavo ir šeštadienį.

Atrodytų, kad „Vasaros ratas“ ir lietus yra du visiškai nesusiejami ir vienas kitam nereikalingi dalykai, tačiau prieš gamtą nepakovosi: jeigu šviečia saulė – tai šviečia, jei lyja – tai lyja. Penktadienio vakaras visus būtent ir pasitiko lietumi, tačiau žvelgiant į stovyklautojus atrodė, kad to lietučio jie net nejaučia – noras pasilinksminti ir pabendrauti sugėrė visus lietaus lašus.

Oficialus stovyklos atidarymas ir renginio organizatoriaus Artūro Tatarūno sveikinimo žodis paskelbė šešioliktojo „Vasaro rato“ pradžią, visai netrukus buvo surengti „Mis Vasaros ratas“ rinkimai, o po to sekęs įspūdingas raumeningų gimnastų pasirodymas sulaukė begalės susidomėjimo ir ovacijų.

Antros dienos pražia – šeštadienis – daugumai „Vasaros rato“ stovyklautojų prasidėjo iškart po vidurnakčio, nes naktis iš penktadienio į šeštadienį buvo pažymėta diskoteka ir linksmybėmis, kurios tęsėsi iki ryto. Ši diena jau iš anksto buvo žadama itin karšta, taigi sinoptikai šįkart „neapgavo“ ir oras buvo, kaip pagal užsakymą – beprotiškai vasariškai karštas. Tikriausiai nuo tokio karščio net Šiemečio ežero vandens lygis pakilo, nes nesuskaičiuojama masė vasarotojų vis turškėsi vandenyje.

Gaivus vanduo, žinoma, buvo labai gerai po įvairiausių tarp klubinių sportinių varžybų, kurių „Vasaros rate“ tradiciškai netrūksta: rato slalomas, čiužinių dragas, tinklinis, virvės traukimo varžybos, kuriose dalyvavo tiek vyrai, tiek moterys, tiek vaikai.

Sekmadienį netradicinių automobilių stovykloje vyko apdovanojimai, o visi stovyklautojai ruošėsi keliauti namo. Faktas tas, kad jie jau pradėjo laukti septynioliktos šventės.

Daugiau akimirkų iš „Vasaros rato".

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt