Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Premjerinė „Pasaka apie Karalius“ išmokys vaikus tapti savo nuotaikos karaliais

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Vienintelis Lietuvoje objektų teatras – Stalo teatras pradeda savo 7-ąjį sezoną premjera patiems mažiausiems žiūrovams. Rugsėjo 24 d. pirmadienį 12 val. Į Menų spaustuvės Kišeninę salę kviečiame sugužėti mamas vedinas mažaisiais pabiručiais. Jau tradiciniu tampančiu Pasakų pirmadienio metu Stalo teatras pristatys „Pasaką apie Karalius”. Spektaklio režisierė, dailininkė - Saulė Degutytė, kompozitorė, muzikos atlikėja Snieguolė Dikčiūtė, kostiumų dailininkė -Ligita Skukauskaitė

Vienintelis Lietuvoje objektų teatras – Stalo teatras pradeda savo 7-ąjį sezoną premjera patiems mažiausiems žiūrovams. Rugsėjo 24 d. pirmadienį 12 val. Į Menų spaustuvės Kišeninę salę kviečiame sugužėti mamas vedinas mažaisiais pabiručiais. Jau tradiciniu tampančiu Pasakų pirmadienio metu Stalo teatras pristatys „Pasaką apie Karalius”. Spektaklio režisierė, dailininkė - Saulė Degutytė,  kompozitorė, muzikos atlikėja Snieguolė Dikčiūtė, kostiumų dailininkė -Ligita Skukauskaitė

Stalo teatras – tai profesionalių menininkų grupė, susibūrusi kurti netradicinius interaktyvius spektaklius visai šeimai. Šio objektų teatro spektakliuose mus supantys daiktai įgauna naują prasmę ir atgyja skirtingų personažų pavidalu. Tokiu būdu atnaujinama lėlių teatro meninė kalba, užmezgamas artimas ryšys su žiūrovais ir jiems pažįstama aplinka.

Septintasis Stalo teatro sezonas ypač gausus gerų naujienų ir didelių kūrybinių ambicijų. Šių metų gegužės ir birželio mėnesius mylimiausius vaikų spektaklius „Peliukas gitaroje“ ir „Eglė žalčių karalienė“ suvaidinome gausioms Kaliningrado, Milano, Liuksemburgo, Paryžiaus, Frankfurto lietuvių bendruomenėms. Nuo rugpjūčio prasidėjo intensyvios dviejų būsimų premjerų – „Pasakos apie Karalius“ ir muzikinio spektaklio „Maironio gatvė“ repeticijos.

Mažiausiems „Stalo teatro” gerbėjams skirtą sezoną pradėsime rugsėjo 24 dieną „Pasaka apie Karalius“ premjera. Spektaklyje pasakojama įtaigi istorija vaikams apie gerąjį ir blogąjį karalius, kurie susidurdami su savo karalysčių gyventojais užkrečia juos gera ar bloga nuotaika. Čia pyktis virsta blogiu, o supratimas ir atjauta skleidžia puikią nuotaiką ir gėrį. Remdamasis stebuklinėmis Lietuvių pasakomis, Stalo teatras  kūrybos procese pasitelkė psichodramos, muzikos terapijos bei dailės terapijos metodus. Spektaklis unikalia teatro kalba padės vaikams suvokti savo emocijas bei nuotaikas, atskirti savo jausmus, juos įvardinti bei valdyti nerimą, pyktį ir baimes.

Spektaklyje naudojama grafoprojektoriaus technika ir kompozitorės Snieguolės Dikčiūtės gyvai atliekama muzika. O mamoms, nekantriai laukiančioms tradicinių pasakų pirmadienių atskleidžiame vieną iš paslapčių – pasakose apie karalius slypi didelė terapinė, vaiką ugdanti ir jo kūrybinius gebėjimus išlaisvinanti jėga.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt