Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 16d. 09:06

Prienuose sužibo Kalėdų eglė

Visų didžiųjų miestų pagrindinėse aikštėse pamažu sužiba Kalėdų eglės, o mažesnieji miestai taip pat neatsilieka ir skleidžia Kalėdų dvasią gyventojams. Štai šį penktadienio...

Visų didžiųjų miestų pagrindinėse aikštėse pamažu sužiba Kalėdų eglės, o mažesnieji miestai taip pat neatsilieka ir skleidžia Kalėdų dvasią gyventojams.

Štai šį penktadienio vakarą prieniečiai ir miesto svečiai buvo sukviesti į pagrindinę šventinę aikštę, kur visus susirinkusius pasveikino renginio vedėja, Prienų rajono valdžios atstovai bei miesto seniūnas. Visi linkėjo gražių švenčių, puikios nuotaikos ir mielo akiai bei širdžiai renginio. Po sveikinimų į aikštę sugužėjo personažų paradas, kurių kiekvienas saugojo po stebuklingą lazdą.

Pasigirdus kalėdiniams varpeliams į šventę atkeliavo ir Kalėdų Senelis, kuris šiais metais pamiršo, kaip gi atrodo jo lazda, kuri turi padėti įžiebti Kalėdų eglę. Kiek paspėliojus pagaliau išaiškėjo, kuri gi lazda stebuklinga. Kalėdų Senelis ją atidavė seniūnui ir šis kartu su šventės personažais bei visais susirinkusiais įžiebė Kalėdų eglę.

Sutviskus žaliaskarei savo dainas prieniečiams dovanojo Alytaus „Oranžinis“ choras, o šokiais linksmino Prienų kultūros ir laisvalaikio centro šiuolaikinio šokio studijos „Solo“ šokėjai.  Po linksmų dainų ir smagių šokių dar miestiečių akis džiugino smagus šventinis fejerverkas. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt