Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 2d. 19:45

Prieš pasirodydama „Eurovizijos“ atrankoje grupė „Alive Way“ planuoja koncertinį turą

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Vilniečių muzikantų „Alive Way“ muzikinėje veikloje pučia permainų vėjai. Gerbėjai neturėtų išsigąsti, nes grupė nepakeitė savo muzikinio stiliaus ar nepasidarė plastinių operacijų. Įgyvendinti pokyčiai, kurie, kaip muzikantai patys sako, turėjo būti padaryti.

Vilniečių muzikantų „Alive Way“ muzikinėje veikloje pučia permainų vėjai.  Gerbėjai neturėtų išsigąsti, nes grupė nepakeitė savo muzikinio stiliaus ar nepasidarė plastinių operacijų. Įgyvendinti pokyčiai, kurie, kaip muzikantai patys sako, turėjo būti padaryti.

Nors kurį laiką grupė skendėjo tyloje, tačiau per tą laiką įveikė kalnus darbų: pasikvietė klavišininką Donatą, parengė naują dainą, su kuria, išduosiu paslaptį, dalyvaus „Eurovizijos“ atrankoje, ir kaip tik prieš kelias dienas išsirinko naująjį logotipą, kuris atspindi kiek pasikeitusią grupę. Naujojo grupės veido variantų nariai turėjo be galo daug, todėl iš pažiūros lengva užduotis pareikalavo nemažai pastangų. Logotipas brandesnis, tačiau tuo pačiu byloja apie grupės narių kraujyje turbūt amžiams žymes palikusį vėjavaikiškumą. Ketvertuke „Alive way“ atsiradęs šviežias kraujas, klavišininkas, bei kitos naujovės įnešė tiek naujos energijos ir entuziazmo, tiek naujo, kitokio skambesio.

Rezultatų vertinimams puikiai tiks prasidedantis koncertinis turas po Lietuvą. „Alive way“ šiuo turu ketina pristatyti naują savo dainą prieš didįjį „Eurovizijos“ atrankos pasirodymą. Jau vasario 11 dieną jie pasirodys bare „Pogo“ Vilniuje. Nebus pamiršti ir kiti Lietuvos miestai. Juose muzikantai apsilankys kiekvieną vasario mėnėsio savaitgalį: vasario 18 dieną „Pogo“ Šiauliuose, vasario 24 dieną  „Fenix“ bare Alytuje, o pirmąjį pavasario savaitgalį, kovo 2 dieną sutiks Klaipėdoje, „Roxy“ klube. Grupė nekantrauja pristatyti savo naują dainą ir vėl pasimatyti su savo ištikimais gerbėjais.

VIDEO: Alive Way - Amazed by you Eurovision 2012 Lithuania
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt