Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Priešpaskutinę metų dieną Kauną užplūdo gulbės

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Gruodžio 30-ąją Kauno areną okupavo gulbės – čia vyko Maskvos miesto baleto spektaklis „Gulbių ežeras“. Jau tradiciškai žiemos švenčių laikotarpiu lietuviai stebi rusų baleto...

Gruodžio 30-ąją Kauno areną okupavo gulbės – čia vyko Maskvos miesto baleto spektaklis „Gulbių ežeras“. Jau tradiciškai žiemos švenčių laikotarpiu lietuviai stebi rusų baleto mokyklos šedevrus, kaskart vis žavėdamiesi puikia choreografija, įspūdingais kostiumais ir profesionaliais šokiais.

Šiemet Maskvos baleto spektaklius išvys keturių Lietuvos miestų gyventojai: Marijampolės, Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus. Šiame baleto kolektyve – daugiau nei penkiasdešimt šokėjų iš pačių geriausių Rusijos bei Ukrainos mokyklų.

Piotro Čaikovskio „Gulbių ežeras“ jau daugybę metų žavi pasaulio publiką. Istorija apie princesę, burtininko paverstą gulbe, nepaliko abejingų ir sekmadienio vakarą Kauno Žalgirio arenoje susirinkusių žiūrovų: įspūdinga ir net mažai baletu besidomintiems gerai pažįstama muzika, nuo kurios širdis ima plakti greičiau, patraukliai sukurta choreografija, atskleidžianti geriausių šokėjų talentą, bei, žinoma, ištobulinti atlikėjų judesiai, verčiantys susimąstyti, kur yra žmogaus galimybių ribos.

Vienas įspūdingiausių spektaklio momentų buvo scenoje išsyk matyti 20 vienodai apsirengusių ir sinchroniškai visus judesius atliekančių balerinų - gulbių. Gausių aplodismentų sulaukė profesionaliai atliekamos solistų partijos, o vienu metu užgrojus klasikinei melodijai, pagal kurią atliekamos visos baleto parodijos, arenoje sėdintys žmonės susižvalgė ir smagiai sukikeno, o šalimais sėdintys vaikinai pradėjo dalintis įspūdžiais, kad ir jie pagal šią melodiją šoko per bernvakarį. Renginys nepaliko abejingų, o vos tik jam pasibaigus, publika ilgai nelaukusi atsistojo ir plojo iš susižavėjimo.

 

Nuotraukos Linos Pankratjevaitės

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt