Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 27d. 10:11

„Prisukamas abrikosas“ įsisuko pirmąjį Kalėdų vakarą!

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Pirmąjį Kalėdų vakarą kauniečiai ir miesto svečiai pasilinksminti buvo pakviesti į senąjį „Bravorą“, kur sukosi „Prisukamas abrikosas“. Triukšmingame, energingame ir pašėlusiame renginyje netrūko spalvingos publikos ir jai skirtos įvairaus stiliaus muzikos.

Pirmąjį Kalėdų vakarą kauniečiai ir miesto svečiai pasilinksminti buvo pakviesti į senąjį „Bravorą“, kur sukosi „Prisukamas abrikosas“. Triukšmingame, energingame ir pašėlusiame renginyje netrūko spalvingos publikos ir jai skirtos įvairaus stiliaus muzikos. Trijose muzikinėse salėse buvo galima išgirsti apie 15 didžėjų, kurių muziką papildė vaizdo projekcijos. Laužanti, tiesinanti ir linguojanti scenos buvo pritaikytos visų muzikos gerbėjų skoniui ir nuotaikai.

Pirmojoje laužančioje scenoje pasirodė SUNCHASE (Drone Audio, Xtinction Agenda, Moving Shadow) UA, Hathor, Pakas (K.U.B. Collective), SC (K.U.B. Collective), Roadsman (K.U.B. Collective).

Antrojoje tiesinančioje scenoje savo muzikinį talentą dovanojo Mantas T (Partyzanai), Loranas Vaitkus (Mix Subas), Matthew Glow (Beat & Bang), Marius Bang air GOLDEN PARAZYTH Live!,— pastarojo buvo laukiama labiausiai.

Ritmingą muziką linguojančioje scenoje kūrė: Žilvinas Noruišis, Numba_none (K.U.B. Collective), E-roott (Groove Tribe), Master M. Key, Alko (Street Up).

Sušalusieji galėjo prisiglausti chill out (poilsio) zonoje šalia židinio ir paragauti karšto vyno ar imbierinės arbatos. Išalkusiems tylioje zonoje buvo pasiūlyta paragauti įvairių skonių suši, tarp kurių populiariausias buvo „Tempura maki“. Nuobodžiaujantiems ar pritrūkusiems azarto buvo pasiūlyta pažaisti šaškėmis ar stalo futbolą, kitus žaidimus.

Didesnė erdvė, muzikos įvairovė, šventinė nuotaika įsuko „abrikosą“, o norintieji pasilinksminti galėjo rasti sau tinkamą kampelį. Tereikėjo įsitraukti į gerą šventinę nuotaiką ir atsiduoti muzikos ritmams.

Žinoma, dideliems estetams „Prisukamas abrikosas“ nepatiko dėl į akį krentančio šlapio ir purvino grindinio, jaukesnės aplinkos trūkumo. O organizatoriai galėjo bent truputį pasirūpinti svečių saugumu labai slidžiame balkone ir ne itin didele šiluma kai kuriose iš salių. Trūko ir informacijos apie didžėjus, kurioje salėje ir kuriuo metu jie turėtų groti. Taip pat nelengva buvo rasti šaškes ir kitas pramogas.

„Prisukamas abrikosas“ sulaukė iš tiesų daug gerai nusiteikusių svečių, o kompanijoms tai buvo puiki vieta pasilinksminti ir pabūti šaltą žiemos vakarą.

VIDEO: Golden Parazyth Hello my friend
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt