Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 15d. 12:25

„Pumping Dancers“ iš Lietuvos pretenduoja tapti geriausiais „Hard Bass“ šokėjais

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Sveiki, mes esame „Pumping Dancers“, jau kelis metus garsiname Lietuvos vardą ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje šokdami ganėtinai naują šokių muzikos stilių „Hard Bass“....

Sveiki, mes esame „Pumping Dancers“, jau kelis metus garsiname Lietuvos vardą ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje šokdami ganėtinai naują šokių muzikos stilių „Hard Bass“. Mumis ypač domisi jaunimas ir ima iš mūsų pavyzdį, užuot savo laiką paskirdami degradavimui.

Šiuo metu pagal populiarumą esame pirmi, tačiau neseniai buvo paskelbtas konkursas, renkantis geriausią šios šokių muzikos krypties  DJ, dainą, klubą ir šokėjų komandą. Kadangi dar nesame išleidę nei vienos dainos (tačiau planuojame jas kurti), šį kartą pretenduojame tik kaip geriausia šokėjų komanda ir varžomės su užsieniečiais.

Dar nei karto nerašėme prašydami pagalbos, tačiau šį kartą nusprendėme, kad mums gali jos prireikti, o taip pat sudominti jus šiuo jaunimui ypač aktualiu muzikos stiliumi.

Iš anksto atsakysime i klausimus, kurie, manome, jums gali kilti perskaičius šį pranešimą. Jei norėsite dar ko paklausti, ar reikės daugiau informacijos apie mus ir mūsų veiklą, prašome kreiptis į mus.

Kas mes tokie

Atstovaujame Hardbass.lt projektui. Tai viena iš „reivo“ muzikos kultūros atšakų, šokis išsivystęs Rusijoje. Šiuo metu rengiamės naujam sezonui ir laukiame svetainės atnaujinimo.

Tarptautiniai vandenys

Esame sulaukę begalės dėmesio ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, kitos šalys siūlosi bendradarbiauti, o taip pat tikisi iš mūsų ko nors galingo. Tai kažkas panašaus į masinius flashmob'us. Matome galimybes reprezentuoti Lietuvos jaunimą visam pasauliui iš gerosios pusės.

Balsavimo nuoroda.

Tikimės, kad jus sudominome.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt