Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 11d. 15:41

Ramūnas Difartas į sceną žengs kartu su D. Beinarytė ir Kauno Burgundiškuoju choru (video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Rugsėjo 28d., 20val, ypatingas gyvo garso koncertas Žalgirio arenos amfiteatre! Autorinis atlikėjo Ramūno Difarto pasirodymas su grupe. Svečiuose - D. Beinarytė ir Kauno Burgundiškasis choras.

Rugsėjo 28d., 20val, ypatingas gyvo garso koncertas Žalgirio arenos amfiteatre! Autorinis atlikėjo Ramūno Difarto pasirodymas su grupe. Svečiuose - D. Beinarytė ir Kauno Burgundiškasis choras.

Koncerto svečiai scenoje išvys profesionalią, net šešių žmonių grupę - Gyvo Garso Klubą, kuris  padovanos pačias geriausias emocijas!

Vakaro metu skambės ne tik naujausi atlikėjo kūriniai iš neseniai pasirodžiusio DVD albumo „Dainos akys", bet taip pat ir dainos iš ankstesnės kūrybos: „Labai prašau", „Ašara lietuje", „Mūsų dienos", „Muzika" ir kt. Ypatingai ir dar negirdėtai suskambės kūriniai kartu su D. Beinaryte ir Kauno Burgundiškuoju choru! Romantika ir aistra susilies su klasika, kuri nuneš mus net iki Barselonos!

Paklausus dainų autoriaus ir atlikėjo Ramūno Difarto kuo bus ypatingas koncertas išgirdome štai tokį atsakymą:

„Koncertas ypatingas tuo, kad pirmą kartą noriu surinkti visus savo klausytojus ir gerbėjus į viena jaukią vietą - Žalgirio arenos amfiteatrą. Į šį pasirodymą noriu sudėti geriausias dainas tiek iš ankstesnės savo kūrybos, tiek naujus kūrinius iš neseniai pasirodžiusio DVD albumo "Dainos akys". Koncertas išsiskirs ir tuo, kad su manimi ant scenos bus profesionali penkių muzikantų grupė, o taip pat vakaro kulminacija tapsiantis bendras mano ir Kauno Burgundiškojo choro pasirodymas.

Svečiuose - D. Beinarytė ir Kauno Burgundiškasis choras. Viskas vyko labai spontaniškai. Kadangi pats esu choro narys, kilo mintis sudainuoti keletą savo autorinių dainų kartu su choru. D.Beinarytė yra fantastiška atlikėja ir nuostabus žmogus, tad man didelė garbė dainuoti su ja ir visu choru. Šis koncertas bus dar viena neeilinė proga išgirsti legendinę „Barceloną" gyvai!“ - sakė jis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt