Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

RECENZIJA: „Aistringieji“ - gyvenimiškoji fantastika

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

„Aistringieji" - tai knygų „Puolusieji" ir „Kenčiantieji" tęsinys, kurį parašė Lauren Kate, amerikiečių rašytoja, o Lietuvoje išleido leidykla „Obuolys".

„Aistringieji" - tai knygų  „Puolusieji" ir  „Kenčiantieji" tęsinys, kurį parašė Lauren Kate, amerikiečių rašytoja, o Lietuvoje išleido  leidykla „Obuolys".

Čia tęsiama neįtikėtina meilės istorija, kurioje vienas pagrindinių veiksnių - mirtis. Liusės mirtis. Ji taip myli savo puolusį angelą Danielį, kad yra pasiryžusi mirti ir vėl atgimti tam, kad susirastų ir pamiltų jį iš naujo. Tačiau Liusei ramybės neduoda mintis, jog kažkas praeituose gyvenimuose galėtų padėti jai pakeisti šį prakeiksmą, kad jie galėtų būti kartu nebekentėdami mirties vis iš naujo ir iš naujo. Išmokusi keliauti laiku Liusė bando susekti paslaptį, o Danielis seka jos pėdomis, stengdamasis neleisti padaryti jai kvailystės, kuri viską pražudytų.

Naujoji L. Kate knyga nepraranda mistiškumo, paslapties. Autorė dar kartą įrodo, jog sugeba išlaikyti prikaustančią intrigą ir pateikti neįtikėtiną pabaigą.

„Aistringieji" trečioji knygų serijos dalis, o autorė jau dirba prie ketvirtosios. Nepaisant to, kad ji dar net neparašyta, „Disney" studija jau įsigijo teisę ekranizuoti visus keturis šios autorės kūrinius.

Nuotrauka - knygos viršelis. „Obuolys.lt" archyvas.

Temos recenzija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt