Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 7d. 18:29

RECENZIJA. Įvertink savo proto aštrumą

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Pastaruoju metu itin didelį populiarumą įgavo „protų kovų" varžybos. Pasitikrinti savo žinias gali dalyvaudamas televizijos laidose ar tiesiog stebėdamas jas namuose, „Protų mūšiai" vyksta kavinėse ir baruose.

Pastaruoju metu itin didelį populiarumą įgavo „protų kovų" varžybos. Pasitikrinti savo žinias gali dalyvaudamas televizijos laidose ar tiesiog stebėdamas jas namuose, „Protų mūšiai" vyksta kavinėse ir baruose. Jau galime dėkoti „Obuolio" leidyklai ir Pauliui Ambrazevičiui už tai, kad savo protų aštrumą nuo šiol galime pasitikrinti namuose, važiuodami autobusu, sėdėdami nuobodžioje paskaitoje ar neturėdami ką veikti darbe. Tai padaryti galime papraščiausiai vartydami knygos „Protų dvikovos" puslapius.

Ar žinai, kokiomis sąlygomis atstumas nuo Vilniaus iki Kauno vasarą yra 50 centimetrų ilgesnis nei žiemą? O kokie vieninteliai paukščiai gali skristi atbuli? Tuomet gal žinai, ką pardavinėja bukinistas? Perskaitęs šią knygą galėsi atsakyti į šiuos ir daugybę kitų klausimų, galėsi pasipuikuoti prieš draugus, kad žinai daugiau nei jie. Gal naujų, intriguojančių faktų žinojimas padės pagaliau susirasti merginą?..

Knygą įdomu skaityti ne tik pačiam vienam. Ji sudaryta taip, kad labai patogu ją naudoti, draugų kompanijoje nusprendus surengti „Protų turnyrą". Kiekvienas knygos skyrius suskirstytas į tris dalis, kuriose klausimai sugrupuoti pagal skirtingas temas. Knygos gale pateikiami visų klausimų atsakymai, todėl galite būti tikri, jog nereikės sugaišti daug laiko ieškant jų internete ar bibliotekoje.

Nuotrauka - knygos viršelis (obuolys.lt archyvas)

Temos: 1 Recenzija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt