Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Red Hot Chili Peppers“ po 5 metų vėl su mumis! (nuotraukos, video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ištikimiausi „Red Hot Chili Peppers“ (toliau RHCP) grupės gerbėjai rugpjūčio 30 d. rinkosi Forum Cinemas Vingio kino teatre, nes buvo suteikta nepakartojama galimybė šios grupės premjerinį koncertą stebėti tiesiogiai iš Kiolino, Vokietijos.

Ištikimiausi „Red Hot Chili Peppers“ (toliau RHCP) grupės gerbėjai rugpjūčio 30 d. rinkosi Forum Cinemas Vingio kino teatre, nes buvo suteikta nepakartojama galimybė šios grupės premjerinį koncertą stebėti tiesiogiai iš Kiolino, Vokietijos.

Ši garsi ir viena sėkmingiausių amerikiečių roko grupių RHCP paskutinį savo albumą „Stadium Arcadium“ išleido 2006 m., tačiau po 5 metų pertraukos jie vėl su griausmu grįžta pristatydami savo naujausiąjį albumą „I am with you“. Šis albumas yra tikrai išskirtinis, nes jo kūrybos procese nebedalyvavo senasis grupės narys, gitaristas John Frusciante, kuris savo vietą užleido Josh‘ui Klinghoffer‘iui. O pastarasis tikrai nenusileidžia John‘o gitaros grojimo profesionalumui bei nepakartojamomis improvizacijomis. Šiuo metu Kanadoje ir JAV jau galima įsigyti naujutėlaitį grupės albumą, o daina „The Adventures of Rain Dance Maggie“ skamba ir Lietuvos radijų eteriuose.

Forum Cinemas Vingio kino teatre RHCP gerbėjai jau buriavosi prie kino salės, juos atpažinti buvo lengva iš dėvimų marškinėlių su grupės ženklu, tačiau salė buvo užpildyta tik pusėtinai, bet tik įžengus į patalpą jau galėjai girdėti koncerto paskutinių pasiruošimų garsus. Ekrane rodydavo Kiolino miesto vaizdus, prie koncertų salės besitęsiančią žmonių eilę bei iš anksčiau filmuotą medžiagą su RHCP grupės narių interviu apie naująjį albumą, kaip vyko kūrybos procesas bei kaip netikėtai atsirado albumo pavadinimas, kurio autorius Josh‘as Klinghoffer‘is.

Muzikos garsams vis labiau garsėjant tiesiogiai ekrane pasirodė ir RHCP likus 20 minučių iki išėjimo į didžiąją sceną. Vokalistas Anthony Kiedis (pakeitė įvaizdį - užsiaugino ūsus), bosistas Flea, būgnininkas Chad‘as Smithas bei naujasis gitaristas Josh‘as Klinghoffer‘is buvo gerai nusiteikę ir komentavo visą pasiruošimą, atmosferą salėje bei domėjosi, kaip laikosi žiūrovai kino salėsi, kurie dabar gali patogiai sėdėti, valgyti spragėsiu ir mėgautis vaizdu.

Štai, į sceną įžengia ilgai laukta grupė ir su griausmu pradedą koncertą. Salėje esantys žmonės tiesiog pašėlsta. Tuo metu kino salėje žiūrovai išliko lietuviškai santūrūs, tačiau buvo matyti ir labai pasilgusių RHCP gerbėjų, kurie iškėlė rankas ir pradėjo ploti. Visas energija sprogstantis koncertas, trukęs daugiau kaip pusantros valandos, supažindino su naujomis dainomis tokiomis kaip „Monarchy of Roses“, „Brandan's Death Song“, „Look Around“ bei kitos, mažiausiai iš jų trys tikėtina, kad taps hitais ir prisidės prie kitų žinomų geriausių grupės dainų sąrašo tokių kaip „Dani California“, „Can‘t Stop“, „Other Side“, „Californication“ ir dar daugelis kitų. Labiausiai visus išjudino išgirsta senoji daina „Give it away“, kuria buvo užbaigtas tiesioginis Red Hot Chili Peppers koncertas iš Kiolino.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt