Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 1d. 10:26

Rokiškio Jaunimo Teatras dalyvavo tarptautiniame teatrų festivalyje „Bunte Biūhne“ (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Dar pilni šiltų įspūdžių iš gastrolių Vokietijoje į namus grįžo Rokiškio jaunimo teatro aktoriai. Fellbacho mieste 22 kartą surengtame tarptautiniame teatrų festivalyje „Bunte Biūhne“ (daug skirtingų žmonių vienoje vietoje) jie apsilankė jau antrą kartą...

Dar pilni šiltų įspūdžių iš gastrolių Vokietijoje į namus grįžo Rokiškio jaunimo teatro aktoriai. Fellbacho mieste 22 kartą surengtame tarptautiniame teatrų festivalyje „Bunte Biūhne“ (daug skirtingų žmonių vienoje vietoje) jie apsilankė jau antrą kartą... Jaunuoliai dalyvavo kartu su ,Šveicarijos, Vokietijos, Rusijos, Irako ir Prancūzijos jaunaisiais aktoriais. Nors spektaklis ,,Pokeris“ buvo atliktas gimtąją kalba, žiūrovai jį suprato.

Spektaklių įvairovė buvo didelė: nuo pasirodymų, kurie gvildena jaunimo gretose vyraujančias problemas ir jų skubėjimą gyventi iki Johano Volfgango fon Gėtės ,,Fausto“. Po kiekvieno spektaklio vykusiose diskusijose buvo galima išsakyti savo nuomonę apie ką tik įvykusį pasirodymą, išgirsti kitų šalių režisierių pastabas ar pagyras.

Be daugybės spektaklių jaunimas turėjo ir pramogų: jie aplankė ,,Mercedes Benz ‘‘ muziejų, kuriame juos žavėjo labai pažengusios technologijos, grožėjosi Fellbacho aplinka, vokišku pedantiškumu, aplankė Štutgarto centrinę alėję, kurioje rokiškiečiai buvo sužavėti architektūra ir Kalėdoms papuoštu miestu. Taip pat vyko jaunųjų teatralų trenažai, kuriuose jaunieji aktoriai mokėsi pažinti vienas kitą, pajausti šalia esančio žmogaus energiją, mokėsi susikaupti, fantazuoti, atverti savo vaizduotę.

Jaunieji teatralai buvo apgyvendinti ant kalno, nuo kurio vėrėsi nuostabus kraštovaizdis, o gyvenimo sąlygos buvo itin geros – teatralai džiaugėsi. Jiems taip pat gerai sekėsi bendrauti su užsienio jaunimu, su juo laiką leido jaunimo namuose. Režisierius Justinas Krisiūnas buvo sužavėtas Šveicarijos jaunimo spektakliu ,,Skubėk gyventi – Mirk greitai“. Jam didžiausią įspūdį paliko teatralų energingumas, spektaklyje vyravusi choreografija, judesių techniškumas, bei problemų atvirumas. Režisierius prasitarė, jog ir Rokiškio jaunimo teatro festivalis ,,Trumpas sujungimas“ galėtų tapti tarptautiniu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt