Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rokiškio Jaunųjų Lyderių klubas imasi naujo projekto!

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Aktyvus Rokiškio jaunimas ėmėsi projekto, kurio metu planuoja gilintis į jaunų žmonių galimybes, siekiant paskatinti jaunimą aktyviai atstovauti sau ir suprasti savo vaidmenį visuomenėje.

Jaunimo politika, atstovavimas, kompetencijos – daug skambių žodžių. Penki jauni, iniciatyvūs žmonės: Ieva Balčiūnaitė, Goda Bagdonaitė, Neringa Savičiūtė, Tautvydas Vygėlis ir Lukas Audickas iš Rokiškio Jaunųjų Lyderių Klubo panoro šiuos žodžius suprasti. Vedami bendro tikslo: išmokti tinkamai atstovauti sau, savo organizacijai, miestui ar šaliai, ugdyti savo kompetencijas bei sužinoti kas per daiktas yra jaunimo politika ir su kuo ji „valgoma“, jie ėmėsi projekto „Take it!“. Šiuo projektu planuojama gilintis į jaunų žmonių galimybes, siekiant paskatinti jaunimą aktyviai atstovauti sau ir suprasti savo vaidmenį dabartinėje visuomenėje.

„Take it!“ IPV – išankstinis planavimo vizitas

Pirmieji žingsniai projekto link jau žengti: balandžio 8-10 dienomis Rokiškyje vyko iniciatyvinės grupės išankstinis susitikimas su partneriais iš Portugalijos, Italijos, Lenkijos, Čekijos ir Bulgarijos. Susitikimo metu išsiaiškinome dalyvių norus ir lūkesčius, išklausėmė pasiūlymus, pasidalinome atsakomybėmis, pristatėme pagrindinę projekto idėją, tikslus bei mainų, vyksiančių birželio 15-24 d., programą.

Mainai

Vasarą 10 dienų kartu su jaunimu iš užsienio mokysimės būti diplomatiškais, savimi pasitikinčiais, žinančiais savo teises ir pareigas. Bendrausime su spauda, politikais ir jaunimu. Diskutuosime apie demokratiją, jaunimo politikos sprendimų priėmimą ir savęs atstovavimo įgūdžių svarbą. Sužinosime apie mokymąsi iš patirties, žinias taikysime ne tik mainų metu, bet ir tolesniame gyvenime - geriau suprasime vieni kitus, pasitikėsime savimi. Taip pat, pasitelkdami jogą ir kovos menus, mokysimės valdyti savo emocijas. Visas 10 dienų mes aiškinsimės koks turi būti jaunas, aktyvus, atstovaujantis žmogus ir kursime jo modelį, kurį pristatysime finalinio renginio metu birželio 23d.

VIDEO: Best Moments in Take it APv.mpg
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt