Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Roko karaliene tituluojama Suzi Quatro Kaune surengė įspūdingą pasirodymą (nuotraukos, video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Šviečia blyški mėlyna šviesa. Į sceną įžengia šeši tvirti kaip plienas muzikantai. Kiekvienas jų rankose jau laiko po instrumentą. Būgnininkui keturis kartus sumušus lazdelėmis, ausis pasiekia kokybiška, nesenstanti ir jau klasika tapusi roko muzika. Ore tvyro laukimo įtampa. Išgirdus dar kelis papildomus akordus, į sceną išbėga ji - žavinga, emocionali , amžinai jauna ir ant kaklo vis dar pasikabinusi didžiulę bosinę gitarą.

Šviečia blyški mėlyna šviesa. Į sceną įžengia šeši tvirti kaip plienas muzikantai. Kiekvienas jų rankose jau laiko po instrumentą. Būgnininkui keturis kartus sumušus lazdelėmis, ausis pasiekia kokybiška, nesenstanti ir jau klasika tapusi roko muzika. Ore tvyro laukimo įtampa. Išgirdus dar kelis papildomus akordus,  į sceną išbėga ji - žavinga, emocionali , amžinai jauna ir ant kaklo vis dar pasikabinusi didžiulę bosinę gitarą.

Būtent tokie jausmai užplūdo pirmą kartą pamačius legendinę Amerikos roko dainininkę bei dainų autorę – Suzi Quatro (tikras vardas - Susan Kay Quatrocchio). Paklausus renginio organizatoriaus ,,SEVEN live” vadovo Juro Vėželio, ar ilgai teko įkalbinėti Suzi Quatro atstovus surengti pasirodymą Lietuvoje, jis atsakė, jog labai sunku nebuvo: ,,Šiuo šventiniu laikotarpiu atlikėja yra pristabdžiusi savo ir grupės gastroles, tačiau pateikėme jai patrauklų pasiūlymą surengti net tris koncertus Lietuvoje (Vilniuje, Panevėžyje, Kaune) ir ji sutiko. Sakė, jog jos pirmoji viešnagė Lietuvoje prieš keletą metų jai padarė didelį ir malonų įspūdį, todėl ji mielai dar kartą pasirodys Lietuvos žiūrovams ir atliks visą pasaulį pakerėjusius ir jau legendiniais tapusius savo kūrinius.”

Į atlikėjos koncertą Kaune buvo parduota apie 5,5 tūkst. bilietų, kurių kainos siekė 94-174 litus. Pasirodymo metu Suzi Quatro pristatė keletą kūrinių iš savo naujojo albumo ,,In The Spotlight”, tačiau pirmenybę teikė senesnėms ir visiems gerai žinomoms dainoms: ,,48 Crash”, ,,If you can’t give me love”, ,,She’s in love with you”… Beje, skambant vienai šių dainų prie pat scenos pribėgo vyriškis su juodu markeriu ir paprašė dainininkės parašo ant jo baltų marškinėlių. Atlikėja nė kiek nesuabejojo ir paėmusi markerį įamžino savo autografą ant vyro drabužio.

Pasirodymo metu  taip pat netrūko ir gražių sentimentų. Paprašiusi savo grupės palikti ją vieną su žiūrovais, Suzi Quatro sėdo prie sintezatoriaus ir atliko dainą ,,Can I be your girl”, kurią paskyrė savo mirusiam tėčiui. Atlikėja paminėjo ir tai, jog tėtis buvo pirmasis jos mokytojas, išmokinęs dukrą groti gitara, būgnais, pianinu bei dainuoti.

Koncertui keliaujant į pabaigą, prie scenos pradėjo būriuotis iki tol sėdėję žiūrovai.  Palaikę dainininkę šūksniais bei gausiais aplodismentais, kartu traukę atlikėjos dainas,  žmonės buvo apdovanoti šiltu ir draugišku jos bendravimu. Skambant priešpaskutinei dainai Suzi Quatro visiems priekyje stovintiems gerbėjams spaudė rankas ir dalino ,,penkis”.

Tai, kad ji yra išties malonus žmogus, patvirtino ir J. Vėželis: ,,Problemų organizuojant koncertą nebuvo. Pati atlikėja yra labai paprastas, šiltas žmogus, todėl net ir kažkokių įmantrių reikalavimų ar prašymų nei iš jos, nei iš jos komandos nesulaukėme. Atlikėja reikalavo tik kokybiškos garso ir šviesos įrangos, kadangi ji visus kūrinius atlieka tik gyvai. Taip pat pageidavo atskristi į Vilnių dieną prieš pirmąjį savo koncertą (į Vilnių atlikėja atvyko gruodžio 27 d.), kad galėtų skirti laiko pasivaikščiojimui po sostinės senamiestį. Suzi iš Lietuvos norėjo išskristi gruodžio 31 d., kiek įmanoma anksčiau ryte, kad tiek ji su vyru, tiek jos grupės nariai spėtų grįžti pas draugus ir artimuosius sutikti Naujųjų metų.”

Nuotraukų autorė Lina Pankratjevaitė Daugiau nuotraukų rasite čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt