Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Romantikos, energijos ir lyrikos mišinys: „The Ball and Chain“ pasirodė Klaipėdoje

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Neišsisklaidžius Šv. Valentino dienos romantikai, šeštadienio vakarą The Ball and Chain įnešė šiek tiek daugiau meilės bei energijos į klaipėdiečių gyvenimus.

Neišsisklaidžius Šv. Valentino dienos romantikai, šeštadienio vakarą The Ball and Chain įnešė šiek tiek daugiau meilės bei energijos į klaipėdiečių gyvenimus.

Renginių salėje „Vakaris“ vyko šio šeimyninio dueto koncertas „Dviejų dviem“. Salė buvo sausakimša įvairaus amžiaus muzikos mėgėjų: nuo mažo vaiko, kurį atsivedė tėvai, iki garbaus amžiaus senjoro, galva linkčiojančio į taktą. Publika buvo nuostabi: aplodismentais lydėjo ne tik dėkodami už kiekvieną puikiai atliktą kūrinį, bet ir už šmaikščius J. Didžiulio juokelius. Neveltui Jurgis pastebėjo, jog klaipėdiečiai kažkaip kitaip ploja. „Klaipėda yra uostas ir čia ritmas geresnis“, – pagyrė muzikantas.

Blankios šviesos, romantiškos, bet energija trykštančios dainos, šiltas dueto bendravimas su publika – visa tai kūrė romantišką ir labai intymią nuotaiką, kurį tiesiog tvyrojo ore. Dainose buvusi energija užkrėtė visus ir privertė šokti nenustygstančius vietoje vaikus ir linksmai pajudėti sėdinčią publiką. Net ir už baro stovėję barmenai negalėjo nepademonstruoti savo judesių.

„Kiekvieną dieną reikia įsimylėti iš naujo“, – priminė J. Didžiulis sakydamas, jog tai A. Giniočio žodžiai. „Dviejų dviem“ tarsi įrodė, kaip reikia įsimylėti kasdieną iš naujo ir kaip tai būtina. Patys dainų tekstai įkūnija dueto meilės istoriją, o dainose pilna įvairiausių buitinių garsų: nuo paukščių čiulbesio iki batelių kaukšėjimo, paskui kažkuriuos vienus iš jų vaikšto kiekvienas vyras. „Dviejų dviem“ dainos, pristatytos koncerto metu, buvo skirtos porelėms: „Don‘t think twice“, „Without you“, „Ateik į pasimatymą“, „Machine gun“ ir kitos – visų jų tekstai sukasi apie dviejų žmonių santykius, išgyvenamus jausmus, o komentarai, kam parašytos ir skirtos dainos tik suartina publiką su atlikėjais, leidžia susitapatinti ir pasvajoti, galbūt kada nors ir man kažkas tokią parašys...

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt